Herkese merhaba 🐜

LelouchVi

Yumurta
Üye
Merhaba arkadaşlar ismim Bekir 25 yaşındayım.İstanbulda oturuyorum. Elektrik elektronikle uğraşmayı seviyorum. Özellikle oto ses sistemlerine Aşığım 😁 ve yeni başladığım maket araba hobim var. Canlı hobi olarak bir adet muhabbet kuşum var onun ismide Limon 7-8 yaşında erkek çok güzel konuşuyor ve çok sevimli😍 daha önceden kedi ve tavşan da beslemiştim.Tugkan abinin karınca çiftliğim kanalını arkadaşım vasıtasıyla yeni keşfettim ve çok hoşuma gitti ben neden yapmayayım dedim ve hemen foruma koştum. Karınca beslemek istiyorum. Böcek türlerine karşı bi korkumda var hem korkumu yenmek hemde eğlenceli olacağını düşündüğüm için bu hobiye başlama kararı aldım. Şuan araştırma aşamasındayım.
Herkese iyi hobiler 🐜🐜🥰

Ekli dosyalar

• IMG-20220114-WA0001.jpg
    IMG-20220114-WA0001.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 6

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Hoş geldiniz. İyi hobiler. :) Maşallah, Limon çok güzel. Tüyleri kadar uzun ömrü olsun. Böcek fobinizi yeneceğinize de eminim. :)

Memloli

Yumurta
Üye
Hoş geldin dostum. Pozitif enerjine bayıldım. Ayrıca Limon çok tatlı kuşmuş.

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
hocam kuşunuz çok tatlı, bende de henüz birkaç aylık beyaz bir yavru var. gerçekten çok tatlı hayvanlar. allah uzun ömür versin. benimkinin ismi de bulut ;)

Vulphean

Yumurta
Üye
Aramıza hoş geldiniz.Umarım korkunuzu yenip güzel bi koloniye sahip olursunuz ayrıca limon kelimesinin bizde önemi büyüktür :) Limon beye selamlar tüyü kadar ömrü olsun inşallah

LelouchVi

Yumurta
Üye

cnx

Larva
Üye
Merhaba arkadaşlar ismim Bekir 25 yaşındayım.İstanbulda oturuyorum. Elektrik elektronikle uğraşmayı seviyorum. Özellikle oto ses sistemlerine Aşığım 😁 ve yeni başladığım maket araba hobim var. Canlı hobi olarak bir adet muhabbet kuşum var onun ismide Limon 7-8 yaşında erkek çok güzel konuşuyor ve çok sevimli😍 daha önceden kedi ve tavşan da beslemiştim.Tugkan abinin karınca çiftliğim kanalını arkadaşım vasıtasıyla yeni keşfettim ve çok hoşuma gitti ben neden yapmayayım dedim ve hemen foruma koştum. Karınca beslemek istiyorum. Böcek türlerine karşı bi korkumda var hem korkumu yenmek hemde eğlenceli olacağını düşündüğüm için bu hobiye başlama kararı aldım. Şuan araştırma aşamasındayım.
Herkese iyi hobiler 🐜🐜🥰
Hoşgeldin aramıza Bekir,Korkunu yenmekde sana başarılar gerçekten yenersen büyük bir hobi edineceksin.Muhabbet kuşunda tatlıymış. (y)

LelouchVi

Yumurta
Üye
hocam kuşunuz çok tatlı, bende de henüz birkaç aylık beyaz bir yavru var. gerçekten çok tatlı hayvanlar. allah uzun ömür versin. benimkinin ismi de bulut ;)
Teşekkür ederim, evet ya Yumuş yumuş çok güzeller 🤣 amin sizinkinede Allah uzun ömürler versin. Buluta selamlar 😊
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hoş geldiniz. :) 🖐
Hoşbuldum😊
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aramıza hoş geldiniz.Umarım korkunuzu yenip güzel bi koloniye sahip olursunuz ayrıca limon kelimesinin bizde önemi büyüktür :) Limon beye selamlar tüyü kadar ömrü olsun inşallah
Hoşbuldum. Teşekkür ederim. Evet çok yaratıcı bi ismi var 🤣 Aleyküm selam, amin inşallah