Her tarantula türü bombalama yapar mı

ardaacar25

Yumurta
Üye
ben her tarantula türü bombalama yapar diye biliyorum ama bazı kaynaklarda bir türü anlatırken bombala kılları vardır diyo bu da benim aklıma olmayan var mı ki sorusunu getiriyor davranış olarak daha az daha fazla bombalama yapanı sormuyorum agresiflikten değilde her tarantula türü agresif olsun olmasın bombalama yapabilir mi

Mssr

Pupa
Üye
Merhaba Arda, her tarantula türü bombalama yapamaz. Tarantulalar New World (NW) ve Old World (OW) olmak üzere ikiye ayrılır. Sadece Yeni Dünya (NW) tarantulaları bombalama yapabilir. Ve bunun yanında (NW) tarantulalar daha sakindir, (OW) tarantulalar ise bunun tam tersi şekilde daha agresif ve ne yapacağı kestirilemeyen türlerdir.

Not: Her tarantula nın kendine özgü bir karakteri vardır, tür karakterleri genellemedir.

ardaacar25

Yumurta
Üye
Merhaba Arda, her tarantula türü bombalama yapamaz. Tarantulalar New World (NW) ve Old World (OW) olmak üzere ikiye ayrılır. Sadece Yeni Dünya (NW) tarantulaları bombalama yapabilir. Ve bunun yanında (NW) tarantulalar daha sakindir, (OW) tarantulalar ise bunun tam tersi şekilde daha agresif ve ne yapacağı kestirilemeyen türlerdir.

Not: Her tarantula nın kendine özgü bir karakteri vardır, tür karakterleri genellemedir.
teşekkürler yorumnuz için çok sağolun

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
Psalmopues spz gibi new world olup bombalama tüyleri bulunmayanlar var ve ya avicularialar gibi tüyler olup diğeri gibi bombalama yapamayanlar