Gecko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReaveR

Yumurta
Üye
Gecko sahibi olmak istiyorum ama nerden alırım nasıl alırım kaça gelir kargoda sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum.teraryumlar çok pahalı geckonun yaşaması için kaliteli bi alan yaratmak istiyorum ama kaç paraya ihtiyacım var bilmiyorum.hayvan hariç yaşam alanını en iyi şekilde kaça yaparım bi fikri bilgisi olan varsa aydınlatsın beni. İyi günler

LewN

Yumurta
Üye
İnstagramdan @petandzoo ile iltişime geçerek Fat Tail Gecko alabilirsin. Kargo olarak otobüsler ile gönderim yapılıyor diye biliyorum kargoda çok bi sıkıntı yaşamazsın.Teraryum olarakta 20-30LT lik plastik kaplar bulunuyor onlardan alabilirsin.

-@petandzoo nun sattığı Çipli Bakanlık tarafından onaylı Fat Tail Geckolar 1500-2000TL bandında değişiklik gösteriyor.
-Eğer istersen çipsiz bir Leopard Gecko sahiplenebilirsin ama bu yasal olmadığı için bir takım sıkıntılar yaşayabilirsin ama yasal olmadığı taktirde besleyen bir çok insan bulunuyor. Fiyatları Morphlarına göre değişiklik gösteriyor en az 500TL den başlıyor.
-D3 lü vitamini PetCalvit markasını tercih edebilirsin (70TL) Daha iyisi olsun istiyorsan Exo Terranın D3 lü vitaminleri var (140TL)
-30LT lik bir plastik kap ise çevrendeki yerlerden 50-60TL ye bulabilirsin.
-Mağra için saksı kullanabilirsin fiyatıda en fazla 5TL olacaktır
-Yem kabı ve su kabını ucuz yollardan evde ya da başka bir yerden bulabilirsin.
-Alt malzeme için peçete kullanmanı öneririm hep temizlemesi toplaması kolay olucaktır hemde masraflı değildir.

ReaveR

Yumurta
Üye
İnstagramdan @petandzoo ile iltişime geçerek Fat Tail Gecko alabilirsin. Kargo olarak otobüsler ile gönderim yapılıyor diye biliyorum kargoda çok bi sıkıntı yaşamazsın.Teraryum olarakta 20-30LT lik plastik kaplar bulunuyor onlardan alabilirsin.

-@petandzoo nun sattığı Çipli Bakanlık tarafından onaylı Fat Tail Geckolar 1500-2000TL bandında değişiklik gösteriyor.
-Eğer istersen çipsiz bir Leopard Gecko sahiplenebilirsin ama bu yasal olmadığı için bir takım sıkıntılar yaşayabilirsin ama yasal olmadığı taktirde besleyen bir çok insan bulunuyor. Fiyatları Morphlarına göre değişiklik gösteriyor en az 500TL den başlıyor.
-D3 lü vitamini PetCalvit markasını tercih edebilirsin (70TL) Daha iyisi olsun istiyorsan Exo Terranın D3 lü vitaminleri var (140TL)
-30LT lik bir plastik kap ise çevrendeki yerlerden 50-60TL ye bulabilirsin.
-Mağra için saksı kullanabilirsin fiyatıda en fazla 5TL olacaktır
-Yem kabı ve su kabını ucuz yollardan evde ya da başka bir yerden bulabilirsin.
-Alt malzeme için peçete kullanmanı öneririm hep temizlemesi toplaması kolay olucaktır hemde masraflı değildir.
Çok teşekkür ederim yani ortalama 1kya hallederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...