Gaziantep karınca uçuşları

YAŞAR

Yumurta
Üye
Gaziantepte 9 tane koloni yi kontrol ediyorum her hangi bir tanesinde uçuşa denk gelirsem kraliçe yi alıcam fazladan bulursam isteyenlerede verebilirim (fotoğraflar çok net değil ama hepsi şuanda takır takır çalışıyorl
Bende talibim veya istersen çalışmadığım güne denk getirip beraber arayabiliriz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Uçuşlar başladı mı ? Şuanda gidip Düllük'te arasam bulabilirmiyim ?

erendas

Yumurta
Üye
Bende talibim veya istersen çalışmadığım güne denk getirip beraber arayabiliriz.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Uçuşlar başladı mı ? Şuanda gidip Düllük'te arasam bulabilirmiyim ?
ben 2 messor buldum ararsan bulabilirsiniz bugün havalarda güzel

Antlantis

Nanitik
Üye
Ya kardeşim atmayın artık şöyle şeyler nerden buluyorsunuz Türkiye'de olmayan çok fazla tür var tablo tamamen yanlış
Hak veriyorum. Her şehirde aynı türler yok. Aynı türlerin olduğu şehirlerde bile, aynı türün uçuşu arasında 2-3 hafta veya daha fazla olabiliyor. Bundan ötürü bu tür tablolara göre değilde, denk geldiğiniz yuvaları düzenli takip ederek, uçuşlarına denk geldiğinizde de o türün bulunma tarihini not alırsınız. Kendi tablonuzu oluşturmanız hem daha yakın sonuçlar vermiş olur hemde daha doğru bir tablonuz olmuş olur. Bu tabloların hangi ülkeye, hangi şehire göre hazırlandığı veya kimin tarafından hazırlandığı bile bilinmiyor.

fureagle

Nanitik
Üye
Hak veriyorum. Her şehirde aynı türler yok. Aynı türlerin olduğu şehirlerde bile, aynı türün uçuşu arasında 2-3 hafta veya daha fazla olabiliyor. Bundan ötürü bu tür tablolara göre değilde, denk geldiğiniz yuvaları düzenli takip ederek, uçuşlarına denk geldiğinizde de o türün bulunma tarihini not alırsınız. Kendi tablonuzu oluşturmanız hem daha yakın sonuçlar vermiş olur hemde daha doğru bir tablonuz olmuş olur. Bu tabloların hangi ülkeye, hangi şehire göre hazırlandığı veya kimin tarafından hazırlandığı bile bilinmiyor.
Gaziantepte hangi türleri bulabiliriz?