Çözüldü Fotoğraf boyut problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SadAntComando

Yumurta
Üye
Kamera ile çektiğim dosya boyutu o kadar da büyük olmayan fotoğrafları atamıyorum fotoğraf boyutunuz büyük deyip duruyor. Rica etsem bir çözüm bulurmusunuz?

Neixtro

Yumurta
Üye
Sunucuların belli bir hafıza kapasitesi olduğu için belli bir dosya boyutu sınırı vardır. Yeni bir forum olduğu için yakında zaman da bu sınırın üstüne çıkılacağını sanmam ama ileride boyut sınırı arttırılabilir.

Angrycrodocile

Yumurta
Üye
Her forum sitesinde belirli bir boyutta büyüklük olur. Dolayısıyla o boyutu aşmamanız gerekmekte. Kaldı ki forum zaten çok yeni, ileride arttırılır bence.

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Şöyle düşünelim. Sen 5 mb'lık fotoğraf upload ettin. Sen gibi 100 kişi etti. Etti 500 MB. 1 sene sonrasını hayal edersek işler karışıyor :) Bu sebeple link/upload kullanmayı tercih eden. Zamanında açtığım bir çok forum sırf bu sebeple patladı. Güzel bir fotoğraf upload sitesi işinizi çözecektir.

lifobey

Yumurta
Üye
Güzel bir fotoğraf upload sitesi işinizi çözecektir.
Haklısın ama bundan yıllar sonrasını düşünürsek upload siteleri bir süre sonra fotoğrafları siliyor, yıllar sonra sildikleri taktirde bu durumda bu forumda mesajlara, konulara eklenen fotoğraflar olmayacak, konular anlamsız olacak. Her upload sitesi siliyor mu bilmiyorum ama hemen silmeyenleri tercih etmek lazım.

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Bir kaç çalışma üzerine en optimize hale getirdiğimizi düşünerek fotoğraf upload özelliğini açtık. Gözlem yapmaya devam edeceğiz. Fotoğrafların ileriki zamanlarda yok olmasını istemiyorum açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...