Forum Resim Yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MSLM

Yumurta
Üye
Merhabalar ;

Foruma resim yüklemesi yapamıyorsanız bu yolu takip etmelisiniz. Ben hizliresim.com'u kullanıyorum. Çok hızlı ve basit bir yöntem. Sizlerede tavsiye ederim.

Hizliresim.com' adresine girince bu ekran karşılıyor bizleri. Resmi seçip Yükle diyoruz. Birde Saklama süresini Sınırsız seçmenizi önemle rica ediyorum Süre seçerseniz silinecek ve daha sonra forumda hoş olmayan görsel sıkıntılar yaşanacaktır.

irhawpv.png

Daha sonra gelen sayfada "Forumlar:bbcode" kısmında yazan linki kopyalıyoruz. Metin kısmına yapıştırdıkdan sonra url kısmını siliyoruz.
olan kısmı bırakıyoruz. Resmimizi alacak olan kısım budur.

owuyinm.jpg

Bu işlemi aşağıda işaretlediğim yeri tıkladıktan sonra Resim Sayfası linkini bu alana yapıştırdıkdan sonra resim yükleniyor. Bu bende arada hata veriyor fakat bu işlemde kullanılabilmektedir. Bu kısmı kullanacak olsak bile resmimizi önce bir siteye yüklememiz gerekmektedir.
hk1tjth.jpg

Ben dediğim gibi https://www.hizliresim.com/ sitesini kullanıyorum. Gayet hızlı ve pratik. Konulara veya konularda yorum yazarken görsel kullanmak isteyenler için işe yarayacağını düşünüyorum. İyi hobiler dileğimle...

Okan

Pupa
Üye
Hocam sağol valla iyi oldu çoğu insan sorun yaşıyordu tek tek anlatmak zorunda kalıyorduk senin konunu paylaşırız artık

Kaaaan

Yumurta
Üye
hocam görüntü yüklenemiyor dşyo ne yapacağım ?

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Merhabalar ;

Foruma resim yüklemesi yapamıyorsanız bu yolu takip etmelisiniz. Ben hizliresim.com'u kullanıyorum. Çok hızlı ve basit bir yöntem. Sizlerede tavsiye ederim.

Hizliresim.com' adresine girince bu ekran karşılıyor bizleri. Resmi seçip Yükle diyoruz. Birde Saklama süresini Sınırsız seçmenizi önemle rica ediyorum Süre seçerseniz silinecek ve daha sonra forumda hoş olmayan görsel sıkıntılar yaşanacaktır.

irhawpv.png

Daha sonra gelen sayfada "Forumlar:bbcode" kısmında yazan linki kopyalıyoruz. Metin kısmına yapıştırdıkdan sonra url kısmını siliyoruz.
olan kısmı bırakıyoruz. Resmimizi alacak olan kısım budur.

owuyinm.jpg

Bu işlemi aşağıda işaretlediğim yeri tıkladıktan sonra Resim Sayfası linkini bu alana yapıştırdıkdan sonra resim yükleniyor. Bu bende arada hata veriyor fakat bu işlemde kullanılabilmektedir. Bu kısmı kullanacak olsak bile resmimizi önce bir siteye yüklememiz gerekmektedir.
hk1tjth.jpg

Ben dediğim gibi https://www.hizliresim.com/ sitesini kullanıyorum. Gayet hızlı ve pratik. Konulara veya konularda yorum yazarken görsel kullanmak isteyenler için işe yarayacağını düşünüyorum. İyi hobiler dileğimle...
Eline sağlık teşekkür ettim dostum..

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Denemelerine rağmen buraya yükleyemediysen ImgBB.com'a yüklemeyi deneyebilirsin. Farklı bir işlem değil, benzer adımları takip etmen gerekiyor.

MSLM

Yumurta
Üye
Hocam sağol valla iyi oldu çoğu insan sorun yaşıyordu tek tek anlatmak zorunda kalıyorduk senin konunu paylaşırız artık
Bende birkaç kişide rastladığım için yazmak istedim.
Eline sağlık teşekkür ettim dostum..
Rica ederim.

Benim izlediğim yolu izlemelisin. Eğer hala yapamıyorsan mesaj atarsan yardımcı olayım.

saitsarp

Yumurta
Yönetici
Yönetici
Ekip
Karınca Moderasyon
Mantis Moderasyon
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Tarantula Moderasyon
Üye
Yararlı bir konu olmuş eline sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...