Forum Dark Mod

Herba

Yumurta
Üye
Merhabalar, çözüm bulamadığım bir sorunumu dile getireceğim, sadece bende mi yoksa herkesin yaşadığı bir problem mi bilmiyorum. Bugün foruma girdiğimde forumun dark modda olduğunu gördüm fakat bununla ilgili hiçbir ayar, değişiklik vs yapmadım. Üstelik böyle bir ayar dahi bulamıyorum ve bu sorunu çözemiyorum. Kullandığım tarayıcı opera gx. Edge de de denedim, tarayıcı modlarını açtım kapadım hesaptan çıkış yaptım ama modu kapatamadım, sanırım site üzerinde bir değişiklik. Yardımcı olursanız çok sevinirim

EArslan

Majör Karınca
Karınca Moderasyon
Üye
Bu aralar bir şeyler olmuş. Mod alımları ve birkaç küçük değişiklik gibi. Eskiden sağ üstte güneş/ay simgesi oluyordu oradan ayarlanıyordu fakat artık tamamen koyu temaya almışlar. Sizle alakalı değil yani.

Herba

Yumurta
Üye
Bu aralar bir şeyler olmuş. Mod alımları ve birkaç küçük değişiklik gibi. Eskiden sağ üstte güneş/ay simgesi oluyordu oradan ayarlanıyordu fakat artık tamamen koyu temaya almışlar.
Hmm anladım. Umarım yakın zamanda eski haline döner, pek hoş olmamış. İlginiz için teşekkür ediyorum

egemen1273

Yumurta
Üye
Benimde düşüncelerim aynı şekilde beğenmedim fakat DC grubunda bugdan dolayı tamamen siyah ekrana geçtiklerini ifade ettiler beyaz moddayken sitenin belirli kısımlarında birşeyler gözükmüyormuş ne olduğunu bilmiyorum

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Forumda artık sadece "Koyu Tema" var. "Aydınlık Tema" ile ilgili sorunlar giderilirse ileride tekrar eklenebilir.

Herba

Yumurta
Üye
Forumda artık sadece "Koyu Tema" var. "Aydınlık Tema" ile ilgili sorunlar giderilirse ileride tekrar eklenebilir.
İlginiz için çok teşekkürler yalnız belirtmiş olayım, son etkinliği okunmuş konu ile okunmamış konu arasındaki kalın yazı farkı bu modda pek seçilemiyor. Bununla ilgi bir düzenleme yapılırsa daha güzel olacağını düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• resim_2023-05-06_234017825.png
    resim_2023-05-06_234017825.png
    48.8 KB · Görüntüleme: 22

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Önerileriniz dikkate alınacak. Kullanıcılarımızın geri dönüşleri ile birlikte aydınlık modu düzeltmek için uğraşacağız. Teşekkürler.