Erzurum'da uçuşlar başladı mı?

IBuraky

Yumurta
Üye
Erzurum'un Oltu ilçesinde yaşıyorum. Hobiye başlamak için kraliçe karınca bulmaya çalışıyorum. Oltu'da uçuşların ne zaman başlayacak bilen var mı?

ATHENA

Yumurta
Üye
Dostum şehirde biraz zor ormanlara gidersen şansın artar başarılar dilerim

ATHENA

Yumurta
Üye

muhammedberk

Larva
Üye
Olabilir ama bence kraliçe için ormana gitmek yerine şehirde aramak daha mantıklı sonuçta ormanlık yerlerde görme ihtimali az.bide neden böyle mesaj yazıyon.

ATHENA

Yumurta
Üye
Olabilir ama bence kraliçe için ormana gitmek yerine şehirde aramak daha mantıklı sonuçta ormanlık yerlerde görme ihtimali az.bide neden böyle mesaj yazıyon.
Orman derken orman içindeki yol kaldırım beton vb. Yerler den bahsediyorum.Güncellenmeyen bir hata sonucu böyle oluyor

EminBS

Yumurta
Üye
Orman derken orman içindeki yol kaldırım beton vb. Yerler den bahsediyorum.Güncellenmeyen bir hata sonucu böyle oluyor
Hocam uçuşların ne zaman baslayacagini sormuş zaten nerede arayacağını değil ayrıca şehir de bulmak zor değil eğer İstanbul gibi yerlerde yaşamiyorsan ayriyeten herşeye cevap vermek zorunda değilsin.

ATHENA

Yumurta
Üye
Hocam uçuşların ne zaman baslayacagini sormuş zaten nerede arayacağını değil ayrıca şehir de bulmak zor değil eğer İstanbul gibi yerlerde yaşamiyorsan ayriyeten herşeye cevap vermek zorunda değilsin.
Dediğim gibi 2 adet messor bulduğum için söyledim

muhammedberk

Larva
Üye
Konuya cevap vereyim çok uzadı kimsede cevap vermemiş erzurumun iklimine bağlı 20 22 derecelerde hafif nemliyse uçabilrler.