Elraenn Yengeç Öneri

MasterCayci

Yumurta
Üye
Biraz Geç Oldu Lakin Elraennin 2 Ay Önce Attığı Video da 3 Yengeç Aynı Akvaryuma Konulmuş. Yengeçler Videodaki Genişlikte Olan Bir Akvaryumda Büyük İhtimalle Birbirlerine Saldıracaktır.150 cm Genişliğinde Bir Paludaryumda 2 Yengeç Beslediğim Bir Zaman Olmuştu. Kabuk Değiştirme Zamanında Yengeçlerden Biri Diğerinin Kolunu Kopartmış Ve Hayvanı Öldürmüştü. Diğer Bir Faktör İse Yengeçlerin Düzlemsel Olarak Çıkacağı Herhangi Bir Alan Yok ve Mağara tarzı Herhangi Bir Saklanma Alanı Yok. Kum Eklenebilir Yengeçler Genellikle Kendi Saklanma Alanlarının Girişlerini Kum Veya Taş ile Kapatıyorlar.Yengeçler Düzlemsel Olarak Çıkabilecekleri Herhangi Bir Yer Olmayınca Mantar Sorunu Yaşadıklarında Mantarlar Kuruyup Ölemiyorlar. Büyük İhtimalle Şuan 3 Yengeçten İkisinin Kabuğu ve Gözleri Beyaz Mantarlarla Kaplanmış Durumda. Metilen Mavisi Kullanılmamalı. Yengeçlere Zarar Verebilir.İyi Hobiler.

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Mastercaycı selamlar,

Bilgiler için teşekkürler. Video'da bahsettiğim gibi anlık çözüm odaklı bir arada duruyorlardı. İki gün sonra yengeçlere özel ufak akvaryumlar hazırladım. Kuruyabilecekleri ve saklanabilecekleri mağaralar mevcut. Sağlıkları gayet iyi.

İştahlılar ve büyüdüler. Hatta beni gördüklerinde kıskaçlarını açıp öne çıkıyorlar. Alıştı keratalar.

ErenÖzgürÖzdoğan

Yumurta
Üye
Mastercaycı selamlar,

Bilgiler için teşekkürler. Video'da bahsettiğim gibi anlık çözüm odaklı bir arada duruyorlardı. İki gün sonra yengeçlere özel ufak akvaryumlar hazırladım. Kuruyabilecekleri ve saklanabilecekleri mağaralar mevcut. Sağlıkları gayet iyi.

İştahlılar ve büyüdüler. Hatta beni gördüklerinde kıskaçlarını açıp öne çıkıyorlar. Alıştı keratalar.
abi yeni video ne zaman gelecek