Ekipman Satışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
abi selamlar. bence forum üzerinde aktifliğe bakılarak 3d printer ve yapılan bu malzemeler hakkında bilgili olan kişilere ufak bir rol verilip forum üzerinde güvenli satış yapma imkanı tanınabilir. hem birkaç kişi harçlık çıkarabilir hemde ihtiyacı olan kişiler forum üzerinden biraz daha uygun fiyata ve %100 güvenerek alabilir.
sevgiler ve saygılar :)

Krestav

Yumurta
Üye
Katılıyorum bende dahil çoğu kişinin ihtiyacı karşılanır tuğkan abi

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
arama kısmından baktım fakat göremediğim için açma gereği duydum.
Katılıyorum bende dahil çoğu kişinin ihtiyacı karşılanır tuğkan abi
bununla başa çıkılır mı orası ayrı bir mesele fakat eğer gerçekleştirilirse baya iş göreceğini düşünüyorum.

Nazdravia

Pupa
Üye
Ben de açılmasını isterim ama yine de dolandırıcılık durumları olabilir o da sıkıntı yaratır. Onun önüne geçilebilirse güzel olur

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
tüm yorum atan arkadaşlar için diyorum, post'a upvote veya like atarsanız dikkat çekme ihtimali daha fazla.

KayraGcr

Yumurta
Üye
abi selamlar. bence forum üzerinde aktifliğe bakılarak 3d printer ve yapılan bu malzemeler hakkında bilgili olan kişilere ufak bir rol verilip forum üzerinde güvenli satış yapma imkanı tanınabilir. hem birkaç kişi harçlık çıkarabilir hemde ihtiyacı olan kişiler forum üzerinden biraz daha uygun fiyata ve %100 güvenerek alabilir.
Haklı tekrar online market açılabilir. up vote verin önerinin altında yukarıya bakan ok var ordan
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben de açılmasını isterim ama yine de dolandırıcılık durumları olabilir o da sıkıntı yaratır. Onun önüne geçilebilirse güzel olur
Sadece Tuğkan abinin satması bile yeterli olur sünger 3d printer ürünleri vb.

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Haklı tekrar online market açılabilir. up vote verin önerinin altında yukarıya bakan ok var ordan
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sadece Tuğkan abinin satması bile yeterli olur sünger 3d printer ürünleri vb.
dostum tuğkan abi zamanı olmadığı için yapmıyor yoksa bizim için yapar zaten ileride çok talep olursa belki ufak şeyler satabilir, bilemem.

SelimliÖkkeş

Yumurta
Üye
Tuğkan abinin birebir tanıdığı insanlar ufak formicariumlar yem kapları test tüpleri vs satabilir yada özellikle büyük şehirlerde elden teslim de edilebilir İnternete formicariyum yazınca çıkan fiyatlar gerçekten çok uçuk hem bizim hemde satış yapan kişiler için çok iyi olur

Gixry

Yumurta
Üye
çok mantıklı çok ihtiyacım var hekrese güvenemiyorum

DGHN

Yumurta
Üye
Forum ve discord kitlesi oturur birkaç haftaya. Sonrada yardımlaşmalar, takaslar başlar yavaştan.

mustafagüçlü

Yumurta
Üye
Bu siteye bakabilirsin ben alış veriş yaptım hiç bir sıkıntı olmadan güvenerek alış veriş yapabilirsin

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Bu siteye bakabilirsin ben alış veriş yaptım hiç bir sıkıntı olmadan güvenerek alış veriş yapabilirsin
hocam bende şuan ant storedan alışveriş yapıcam fakat forum üzerinde rahat olur diye dedim. söylediğiniz siteyi biliyorum. :)

fureagle

Pupa
Üye
Bencede olmalı bu tarz bir rol,hem hobinin yapılması kolaylaşır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...