Desteğinize İhtiyacım Var

cnademcn

Yumurta
Üye
Öncelikle herkese merhaba, bir plastik kap satın aldım uzunlamasına büyük bir kapa çok ta değil ama örümceğin rahat etmesini istedim küçük su kapı aldım toprağın içine koymak için birde toprak koymadım kum koydum çim felanda ekmeyi dişiniyorum bu kabımda hangi örümcek türleri yaşar ve örümcek için başka neler koyamam gerek ağaç dalı yapraklar gibi yardımcı olur musunuz?

darkness

İşçi Karınca
Üye
Öncelikle herkese merhaba, bir plastik kap satın aldım uzunlamasına büyük bir kapa çok ta değil ama örümceğin rahat etmesini istedim küçük su kapı aldım toprağın içine koymak için birde toprak koymadım kum koydum çim felanda ekmeyi dişiniyorum bu kabımda hangi örümcek türleri yaşar ve örümcek için başka neler koyamam gerek ağaç dalı yapraklar gibi yardımcı olur musunuz?
Örümceğin cinsi nedir?

cnademcn

Yumurta
Üye
Önecikle selamın aleyküm örümcek daha yok ne tür örümcek almalıyım bilmiyorum tavsiye üzerine alacağım dışardan bulsam olur mu? kumu boşaltım temizledim çiçek toprağı koydum. Plastik bir kap ayarlamdım su içmesi için ama şuanlık saklanayacak bir yeri yok ne yapmam lazım bütün her şeyi anlatır mısınız?

darkness

İşçi Karınca
Üye
Önecikle selamın aleyküm örümcek daha yok ne tür örümcek almalıyım bilmiyorum tavsiye üzerine alacağım dışardan bulsam olur mu? kumu boşaltım temizledim çiçek toprağı koydum. Plastik bir kap ayarlamdım su içmesi için ama şuanlık saklanayacak bir yeri yok ne yapmam lazım bütün her şeyi anlatır mısınız?
Jumping spider alabilirsiniz dışarıdan.Çicek toprağı kimyasal içerebiliyor onun yerine hindistan cevizi torfu kullanabilirsiniz.
Çiçekçilerde satılıyor çoğunlukla.
Jumping spider için teraryuma dışarıdan dal ve ağaç kabuğu toplayıp kaynatıp kullabilirsiniz.Su kabı olarak şişe kapağı kullanabilirsiniz.Uzun yandan açılan bir saklama kabı işinizi görecektir.

cnademcn

Yumurta
Üye
Jumping spider nerden bulabilirim karanlık yerlerde mi yaşar yoksa aydınlık mı?

cnademcn

Yumurta
Üye
bodruma gitsem öğlen saatlerinde olur mu?

cnademcn

Yumurta
Üye
Kanka şanşıma buldum hemen bi kartona koydum çok küçük bu ne yer ne içer

darkness

İşçi Karınca
Üye
nerden bulabilirm veya nasıl üretebilirim
Un kurdunu ankara canlı yem, antalya çekirge gibi yerlerden alabilirsiniz.