Chrome'da arama yapınca çıkmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/jhJ3c
Akvaryum Moderasyon
Üye
Google'da ya da herhangi bir arama motorunda örneğin @cinar5817 'ın konusu olan "African Fat Tailed Gecko" yazınca sitemizde yazılan rehberler, bilgilendirici metinler çıkmıyor. Yapılabilir mi bilmiyorum ama çıksa çok daha iyi olur çünkü insanlar bir canlı hakkında bilgi edinmek istediği zaman sitemizden edinebilir hatta hoşlarına giderse üye bile olabilirler. Kısacası yazdığımız rehberler ve bilgilendirici metinler daha çok kişiye ulaşır ve yardım eder diye düşünüyorum.
İlgili fotoğrafları ekliyorum:
Ekran Resmi 2022-01-21 09.26.50.pngEkran Resmi 2022-01-21 09.27.13.png

cnx

Larva
Üye
Google'da ya da herhangi bir arama motorunda örneğin @cinar5817 'ın konusu olan "African Fat Tailed Gecko" yazınca sitemizde yazılan rehberler, bilgilendirici metinler çıkmıyor. Yapılabilir mi bilmiyorum ama çıksa çok daha iyi olur çünkü insanlar bir canlı hakkında bilgi edinmek istediği zaman sitemizden edinebilir hatta hoşlarına giderse üye bile olabilirler. Kısacası yazdığımız rehberler ve bilgilendirici metinler daha çok kişiye ulaşır ve yardım eder diye düşünüyorum.
İlgili fotoğrafları ekliyorum:
Ekli dosyayı görüntüle 605Ekli dosyayı görüntüle 606
Doğrudur.Bazı hobicilerimiz kendi elde etdikleri bilgilerini ve tecrübelerini yazıyorlar.Bu konuda gerçekten forum iyi.

KertenKelebek

Yumurta
Üye
Forumda henüz düzen oturmadığı için konular üye olmayan kişilere gizlenmiştir. Durum böyle olunca Google sorgularında sitenin çıkmaması çok normal. Düzen sağlandıktan sonra konular gizliden çıkartılır ve ardından index almaya başlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...