Canlı yemler ve temel ihtiyaçlar nereden alınır?

ali_bulut

Yumurta
Üye
Merhaba bende bir kertenkele almak istiyorum fakat canlı yem vb. şeyleri nereden/hangi siteden alacağımı bilmiyorum ve birde beslemesi ve bulması kolay bir tür önerir misiniz ?

escaslator

Yumurta
Üye
Merhaba bende bir kertenkele almak istiyorum fakat canlı yem vb. şeyleri nereden/hangi siteden alacağımı bilmiyorum ve birde beslemesi ve bulması kolay bir tür önerir misiniz ?
merhaba, african fat tail gecko alabilirsin, hobiye giriş için uygun diye düşünüyorum. Bakımı kolay, maliyeti çok yüksek değil ve yasal. instagramdan petandzootr ile iletişime geçebilirsin resmi ithalatçıları onlar ama şu an ellerinde yok. dün, yakın zamanda geleceğini söylediler bana ( 5k dan başlayan fiyatlar ile. ellerinde giant morph u varmış 10k dediler). yemi de antalya çekirge veya ankara canlı yem sitesinden alabilirsin. Nasıl besleyeceğini de tukan abinin kanalında yada sürüngen dostları kanalından videolar izleyerek veya formdan yazı okuyarak öğrenebilirsin. Eğer burda yazı bulamazsan reptula form a bakabilirsin.

alikhannkurt

Yumurta
Üye
Ankara Canlı yemden alabilirsin yada Yıldırım canlı yemden alabilirsin

Ertugrulmustuluk09

Yumurta
Üye
Sürüngeni petandzootr den yasal sipariş yapmalısın yoksa yasal tür olduğu halde yasal sayılmaz