Canlı yayın

LosBonmditos

Yumurta
Üye
Karınca çiftliği hastası olduğumu öğrendim ve 7/24 live Cam olmasını çok isterdim geri bu arada tekrar başladığına çok sevindim

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Karınca çiftliği hastası olduğumu öğrendim ve 7/24 live Cam olmasını çok isterdim geri bu arada tekrar başladığına çok sevindim
Biraz maliyetli bir iş gibi duruyor. Tuğkan abi elinden geldiğince en iyisini yapacaktır. Kuşkunuz olmasın :)

SherLocked

Larva
Üye
Eskiden youtube kanalında 8 saat yayın yapmışlığı var.:) Neden olmasın.

Neixtro

Yumurta
Üye
7/24 olmasa da ayda bir kaç kere olabilir. Öbür türlü baya bi maliyet çıkartır.

Vüsal

Yumurta
Üye
Geçen yayın odasının arka planına büyük bir koloni koyup yayında devamlı ekrana vermek gibi bir fikri olduğunu söylemişti(hemde bir sürü farklı koloni yerine tek ve büyük bir koloniye bakmak daha kolay olur dedi)

saitsarp

Yumurta
Yönetici
Yönetici
Ekip
Karınca Moderasyon
Mantis Moderasyon
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Tarantula Moderasyon
Üye
İzlemesi çok keyifli oluyor, 7/24 olmasa bile ara sıra birkaç saatlik yayınlar olabilir bence.

SherLocked

Larva
Üye
İzlemesi çok keyifli oluyor, 7/24 olmasa bile ara sıra birkaç saatlik yayınlar olabilir bence.
Merhaba, canlı yayın kanalında bazı yasaklı kelimeler getirilmeli çünkü çok uzun saatler modere etmek imkansız. Yasaklı kelimeyi yazan timeout yemeli bence.