Camponotus kolonime outworld bağladım fakat sorun var!

DeathCure

Yumurta
Üye
Herkese iyi günler bugün Camponotus kolonime outworld bağladım fakat şimdi de yumurtaları tüpün ağızına taşıdılar ne yapmalıyım?16579917804287806206202272509154.jpg

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Koloniniz kaç işçi? Eğer az işçiyken bağladıysanız gereksiz olmuş outworld. Outworld'u bağlayalı ne kadar oldu? Yani bağladıktan sonra mutlaka bir stres oluşur. Eğer çok zaman geçmediyse bundan kaynaklıdır diye düşünüyorum.

DeathCure

Yumurta
Üye
Koloniniz kaç işçi? Eğer az işçiyken bağladıysanız gereksiz olmuş outworld. Outworld'u bağlayalı ne kadar oldu? Yani bağladıktan sonra mutlaka bir stres oluşur. Eğer çok zaman geçmediyse bundan kaynaklıdır diye düşünüyorum.
En fazla 3 4 saat olmustur az işçili fakat beslerken çok zorlanıyorum tüpun başına yığılıyorlar açarsam hepsi kaçıcak ondan dolayı bağladım buyük ihtimalle strestendir peki ne zaman geri yerine koyarlar?

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Stresleri geçince eski hallerine dönerler muhtemelen. Zaten tahmin ettiğim gibi yeni bağlamışsınız. Camponotuslar epey korkak oldukları için gayet doğal böyle şeyler.

DeathCure

Yumurta
Üye
Stresleri geçince eski hallerine dönerler muhtemelen. Zaten tahmin ettiğim gibi yeni bağlamışsınız. Camponotuslar epey korkak oldukları için gayet doğal böyle şeyler.
Teşekkur ederim yardım ettiginiz için iyi aksamlar dilerim