Bursa'da test tüpü arayanlar?

mehmetcanalgann

Yumurta
Üye
Deneystore Eğitim Araçları İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti.

Bursa Dörtçelik Çocuk hastanesinde inin,konumu telefonunuza girin 20 dk uzaklıkta deney store var,plazanın içine girin işaretler gösterecek hangi katta olduğunu,ben oradan tanesini 5tl ye aldım test tüpünü,internet sitesi de var orası güvenli mı pek emin değilim ama temiz güvenilir yer.

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Tanesi 5 Tl fazla gibi geldi bana.

mehmetcanalgann

Yumurta
Üye
kargo ücreti az olsa herkes siteden alabilir zaten önemli olan konu o ben sadece bursa da olanlara yazdım,eğer dersenki ben internetten söyliyeyim gelsin 70 tl ye sorun değil o zaman söyleyebilirsin bence

mehmetcanalgann

Yumurta
Üye
kargo da gelirken kırılır mı kırılmazmı onu da hesaba katarsın bir de o durum da var reis,benim görduğum deney store de paketleme bana elden verirken bile güzeldi,zaten yazmışım güvenilir mi sitesi bilemem dedim ben gittim gördüm,iyi bir yerdi

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Heykel'in oralarda yanyana olan birkaç tane medikal var, onlara da sorabilirsiniz. Ben 3-4 yıl önce falan 160 mm uzunluğundaki tüpleri 1.5 Tl'ye, daha ufaklarını da 1 liraya satın almıştım. Tabii şu an ne olmuştur bir şey diyemiyorum, enflasyonun etkisini gidip görmek lazım.

mehmetcanalgann

Yumurta
Üye
Heykel'in oralarda yanyana olan birkaç tane medikal var, onlara da sorabilirsiniz. Ben 3-4 yıl önce falan 160 mm uzunluğundaki tüpleri 1.5 Tl'ye, daha ufaklarını da 1 liraya satın almıştım. Tabii şu an ne olmuştur bir şey diyemiyorum, enflasyonun etkisini gidip görmek lazım.
çok pahalı olmuştur şimdi o en az7 tl belki de satmayı bıraktılar