Bir Gecko Beslemek İstiyorum

iemrgn

Yumurta
Üye
Merhabalar. Son zamanlardaki araştırmalarımdan sonra geckolara karşı ilgim fazla derecede arttı ve bir gecko sahiplenmeye karar verdim. Fakat nereden gecko bulabilirim bilmiyorum. Satın alabileceğim veya sahiplenebileceğim güvenilir bir yer var mıdır? Veya temin etme sürecinde yasal olmayan bir durum var mıdır?

AliAltın

Yumurta
Üye
Hocam öncelikle merhabalar ülkemizde sürüngen bakımından legal olan 7 tür var ve bunların arasında sadece 1 tane gecko türü var ve oda african fat-teiled gecko yasal çipli olarak petandzoo satışını yapmakta kendilerinden fiyat öğrene bilirsiniz.Ve sürüngen beslemeye african fat-teiled gecko ile başlamanız iyi bir karar olur.

iemrgn

Yumurta
Üye
Hocam öncelikle merhabalar ülkemizde sürüngen bakımından legal olan 7 tür var ve bunların arasında sadece 1 tane gecko türü var ve oda african fat-teiled gecko yasal çipli olarak petandzoo satışını yapmakta kendilerinden fiyat öğrene bilirsiniz.Ve sürüngen beslemeye african fat-teiled gecko ile başlamanız iyi bir karar olur.
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim hocam çok sağolun :)

AliAltın

Yumurta
Üye
Rica ederim hocam her zaman merak ettiğiniz şeyleri sora bilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum.