İnceleniyor "Bilgi için teşekkür ederim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zafer Murat

İşçi Karınca
Üye
"Bilgi için teşekkür ederim" biraz abartıldı sanki, 2000 mesaj varsa 1500ü "Bilgi için teşekkür ederim". Onun yerine Beğen butonunu kullansak olmaz mı? Çünkü bir kaç kişi her konunun altına "Bilgi için teşekkür ederim" yazıyor. Sırf Kullanıcılar da yukarı çıkmak için.

spideryagiz

Yumurta
Üye
"Bilgi için teşekkür ederim" biraz abartıldı sanki, 2000 mesaj varsa 1500ü "Bilgi için teşekkür ederim". Onun yerine Beğen butonunu kullansak olmaz mı? Çünkü bir kaç kişi her konunun altına "Bilgi için teşekkür ederim" yazıyor. Sırf Kullanıcılar da yukarı çıkmak için.
Tuğkan Abi zaten öyle mesaj yazanların rank alamayacağını söyledi, daha çok kullanıcıların yazdıkları rehbere bakacaklar diye düşünüyorum.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Katılıyorum, çünkü insanların "bilgi için teşekkür ederim" yazdığı sırada konuyu paylaşan kişide rica etmek zorunda kalıyor. Anlamışsınızdır demek istediğimi. Yine de insanların o konu hakkında görüşlerini beyân edip en sonda teşekkür etmesinde sorun görmüyorum.

Zafer Murat

İşçi Karınca
Üye
Katılıyorum, çünkü insanların "bilgi için teşekkür ederim" yazdığı sırada konuyu paylaşan kişide rica etmek zorunda kalıyor. Anlamışsınızdır demek istediğimi. Yine de insanların o konu hakkında görüşlerini beyân edip en sonda teşekkür etmesinde sorun görmüyorum.
Yok tartışmanın sonun da edebilir ama, konuya girip direk " Bilgi için teşekkürler " baya itici geliyor.

Angrycrodocile

Yumurta
Üye
Aslında her konuya art arda teşekkür etmek yasaklanmalı. Yeri gelir, teşekkür edecek konular illaki olur. Ancak biri art arda yazıyorsa bunu onun amacı farklıdır.

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Tuğkan Abi zaten öyle mesaj yazanların rank alamayacağını söyledi, daha çok kullanıcıların yazdıkları rehbere bakacaklar diye düşünüyorum.
Zaten rankları Tuğkan abi neye göre vereceğini bilir, o sorun olmaz ama bilgi verilen konuların altında daha fazla bilgi alışverişi için kafamıza takılan şeyleri sorup cevabını almak daha iyi olur. Forumun ilk konularında ben de sırf teşekkür için cevap yazdım biraz aktiflik olsun düşüncesiyle. Forumda üye sayısı artmaya başladı, konular da artmaya başladı ama hala teşekkür ederim diye spam yorumlar yapılıyor. Ek olarak bu teşekkür yorumlarının konu okunmadan yapıldığını düşünüyorum.

ÖmerAstam

Larva
Üye
Bir paylaşıma teşekkür için beğen tebrik butonlarını kullanın. Onun haricinde konu ile ilgili önerileriniz görüşleriniz geliştirmeye yönelik , okuyan kişilere ek bilgi sağlayacak tecrübelerinizi aktarın onun haricindeki yorumlar tek tek silinecek zamanı geldiğinde.

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Bir paylaşıma teşekkür için beğen tebrik butonlarını kullanın. Onun haricinde konu ile ilgili önerileriniz görüşleriniz geliştirmeye yönelik , okuyan kişilere ek bilgi sağlayacak tecrübelerinizi aktarın onun haricindeki yorumlar tek tek silinecek zamanı geldiğinde.
Hepsini tek tek silmeniz için tüm ekibe sabır diliyorum abi. 🙂
Geçici bir çözüm olarak yönetici panelinde yorum/cevap filtresi tarzında bir şeyler varsa "Teşekkür" gibi ifadeler filtrelenerek engellenebilir.

ÖmerAstam

Larva
Üye
Hepsini tek tek silmeniz için tüm ekibe sabır diliyorum abi. 🙂
Geçici bir çözüm olarak yönetici panelinde yorum filtresi tarzında bir şeyler varsa "Teşekkür" gibi ifadeler filtrelenerek engellenebilir.
Onun için öneri kısmına bir konu açacağım.
4. Gündeyiz 386 rapor 68 gönderi onayı , vaktim olduğunca yapıyorum sorun yok :)

MuratErfidan

Yumurta
Üye
Sıralamalar bence mesaj sayısına göre değil de mesaj uzunluğuna göre yapılabilir. Bu durumda da tabi ki random ve tekrarlayan mesajlar atmak yasak olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...