beyler karinca siparisi vrdim sivastan istanbula ptt ile geliyor karincaya test tupu icindeyken sarsintidan dolayi zarar gelirmi

Savas

Yumurta
Üye
Normalde bildiğim kadarıyla karıncanın olduğu kutunun üzerine uyarı bırakıyorlar ölebilir diye, o yüzden de sıkılaştırılıyor kargo aracında.

Emperorofinsects

Larva
Üye
Bir şey olacağını sanmıyorum. Ona göre paketlemişlerdir. Ayrıca satın almanız çok mantıksız zaten doğada bulabilirsiniz. Şunu da söyleyeyim maalesef bizim milletimiz başlık ve mesaj kısımlarının ne işe yaradığını anlamıyor. Bu sadece burda değil e-postalarda da böyle. Siz hiç bir kitabın başlığını "gelen kurt sesleri yüzünden paniğe kapıldılar. Hemen silahlarına sarılıp beklemeye başladılar" gibi bir metin olarak görmemişsinizdir. Lütfen biraz daha dikkat edin.

Savas

Yumurta
Üye
Bir şey olacağını sanmıyorum. Ona göre paketlemişlerdir. Ayrıca satın almanız çok mantıksız zaten doğada bulabilirsiniz. Şunu da söyleyeyim maalesef bizim milletimiz başlık ve mesaj kısımlarının ne işe yaradığını anlamıyor. Bu sadece burda değil e-postalarda da böyle. Siz hiç bir kitabın başlığını "gelen kurt sesleri yüzünden paniğe kapıldılar. Hemen silahlarına sarılıp beklemeye başladılar" gibi bir metin olarak görmemişsinizdir. Lütfen biraz daha dikkat edin.
Ben de para vermek istemiyorum ancak kraliçeyi ve işçilerini nasıl bulacağımı bilmiyorum.

Emperorofinsects

Larva
Üye
Ben de para vermek istemiyorum ancak kraliçeyi ve işçilerini nasıl bulacağımı bilmiyorum.
Karınca çiftliğim kanalında kraliçe karıncaların ayrımı ile ilgili bir video var. İzlerseniz kolayca anlayabilirsiniz. Ayrıca forumda biraz gezinirseniz de kraliçe resimlerine bol bol rastlarsınız. Keyifli hobiler.