Besleme aralığı nasıl olmalı

mys23

Yumurta
Üye
Merhabalar bugün bir mantis buldum internette bulmadan önce bir çok araştırma yaptım ancak kaç günde bir beslemem gerektiğine dair net birşey bulamadım. Birde elimde un kurdu yok ne ile besleme yapa bilirim. Yardımcı olursunız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Poyrazing

Yumurta
Üye
Doğadan bir canlı alacaksanız daha önceden yaşam alanının hazırlanmış ve elinizde canlıya uygun canlı yem almış olmanız lazım. Lütfen bilinçsizle doğadan canlı alma.

mys23

Yumurta
Üye
Doğadan bir canlı alacaksanız daha önceden yaşam alanının hazırlanmış ve elinizde canlıya uygun canlı yem almış olmanız lazım. Lütfen bilinçsizle doğadan canlı alma.
Bu konuda katılıyorum ancak evde iken teraryumunu ve canlı yemini hazırdı ancak biz dut işiylen uraşmaktayız bu yüzden bir anda köye gelmek zorunda kaldım anı olduğu için malzemeleri getirmedim oyüzden burda geçici bir teraryum kurdum canlı yemler de yanımda olmadığı için ne vericeğimi bulamadım

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Kusura bakmayın çok net deyil
Ergin dişi bir Empusa sp. Bana kalırsa salın, zira ufak bir nimften yetişkinliğe ulaştırmak gibi bir ayrıcalığınız olamayacak. Canlı zaten yetişkin olduğu için pek fazla zamanı kalmamıştır muhtemelen. Tavsiyem üreyip popülasyona katkıda bulunabilmesi için aldığınız yere bırakmanız olacaktır. Zaten elinizde uygun ortam ve canlı yem de yok gibi anlaşılan.