Başlangıç türü tarantula arıyorum

tolgakurt

Yumurta
Üye
Merhaba şu an sling bir canlı arıyorum bu hobiye yeni başladım orta hızda büyüyen ve büyüdüğünde de renkleri güzel olan bir tür arıyorum

Reiji

Yumurta
Üye
Tliltocatl Albopilosum öneririm genel olarak uysaldir renk konusunda çok renkli değildir ama güzel görünür yer türüdür zorlanacagiğini sanmam

tolgakurt

Yumurta
Üye
Tliltocatl Albopilosum öneririm genel olarak uysaldir renk konusunda çok renkli değildir ama güzel görünür yer türüdür zorlanacagiğini sanmam
Hocam alboyu biliyorum farklı öneri gelir mi diye açtım konuyu biraz Brachypelma boehmei bu nasıldır sizce

Reiji

Yumurta
Üye
Evet bak Brachypelma boehmeii olabilir hem renkli hem sakin hem yer türüdür senin için iyi olacaktır

tolgakurt

Yumurta
Üye
Evet bak Brachypelma boehmeii olabilir hem renkli hem sakin hem yer türüdür senin için iyi olacaktır
Satan varsa ve bütçeyi zorlamazsa alacağım hocam yoksa artık hem görseli güzel olanlardan alacağım artık onu da bulamazsak bir albo alacağız artık 😂

Reiji

Yumurta
Üye
Onu bulman zor olabilir yine bir bak bulamazsan albo satan yer var düşük butce

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Brachypelma Vagans önerebilirim fakat bombalıyor sürekli. Handling yapacaksanız tavsiye etmem pek. Onun dışında iştahı iyi, bakımı keyifli bir canlı bence.

tolgakurt

Yumurta
Üye

Twoo

Yumurta
Üye
Nasıl bulabilirim hocam şuan satışlarda hep albo var ve teraryuöu yeni bir canlı için nasıl ve neyden yapmam gerekir
Bende bir kaç hafta önce LP aramıştım fakat bulamadım. Facebook gruplarına bak veya daha kesin ve garanti forumlara bak. Teraryum yapımı için Tuğkan abini videosunu izleyebilirsin.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Nasıl bulabilirim hocam şuan satışlarda hep albo var ve teraryuöu yeni bir canlı için nasıl ve neyden yapmam gerekir
Sizin için bi' sorabilirim. Ama sling bulmamız zor şu an. Bende de var fakat sling canlı değil.