Başlangıç için Uygun mu?

Savas

Yumurta
Üye
İyi geceler, L1/2 LP başlangıç için uygun mudur?
Ben bugün L1/2 LP sipariş verdim de. İleride Murinus felan almayı düşünüyorum. Bir de L1/2 LP’yi sadece Buffalo Kurdu ile beslesem sorun olur mu?

hamza54

Yumurta
Üye
Lp başlangıç türüdür zaten, iyiki onu almışsınız. Bende başlayalı çok olmadı. İleride bende murinus falan almayı düşünüyorum ama şu anda cc için para biriktiriyorum. Cc'nin dizisini ve erkeğini alacağım, L5-L6. Sonra onları büyütüp üretmek istiyorum. Buffalo kurdu vermende bi sorun görmüyorum ben açıkçası.

Nazdravia

Pupa
Üye
İyi geceler, L1/2 LP başlangıç için uygun mudur?
Ben bugün L1/2 LP sipariş verdim de. İleride Murinus felan almayı düşünüyorum. Bir de L1/2 LP’yi sadece Buffalo Kurdu ile beslesem sorun olur mu?
Buffalo kurdunun besin değeri diğer kurtlara nazaran daha yüksek

phawula

İşçi Karınca
Üye
Son düzenleme:

Görükremin

Pupa
Üye
mikro un kurdundan bahsediyorum, bufaloya göre daha küçük oluyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Dubia biraz büyük gelebilir L1 e falan bendeki canlıların çoğu kabul etmiyordu ama sendeki edebilir belki
Buffalonun da microsu var ve buffalo slingler için uygun bir yem un kurdu da kullanılabilir ama tarantuladan hızlı büyürler.

Mantis_

Asker Karınca
Ekip
Deneyimli Hobici
Üye
Lp başlangıç türüdür zaten, iyiki onu almışsınız. Bende başlayalı çok olmadı. İleride bende murinus falan almayı düşünüyorum ama şu anda cc için para biriktiriyorum. Cc'nin dizisini ve erkeğini alacağım, L5-L6. Sonra onları büyütüp üretmek istiyorum. Buffalo kurdu vermende bi sorun görmüyorum ben açıkçası.
Eğer yeni başladıysan ilk üretim tecrüben için cci kesinlikle tavsiye etmem. Üretimi çok zor bi türdür ve eğer erkeği yem edersen sana pahalıya mal olur. Murinus gibi türleri üretmen çok daha kolaydır.