Bakımı en kolay ve ucuz olan kertenkele türü onerirmisiniz

Abdullah09

Yumurta
Üye
Birde canlı yemsiz yaşayabilecek varmi

Reiji

Yumurta
Üye
Dostum istersen saksıda kaktüs verelim sana; Öncelikle canlı yemsiz dayanabilecek bir tür yok iguanalar da hepçil onlar da canlı yeme ihtiyaç duyar ucuz ya da pahalısı da yok yani paranı topla yasal hayvan için ortamı hazirla hayvanı al ve bitti tadaa.

Abdullah09

Yumurta
Üye
Sorunları eve böcek sokmak değil öldürmek canlı canlı vermek sorun oluyomus hayvana yazılmış felan

Reiji

Yumurta
Üye
E canlı olmasa da aynı şey olacak ölmüş olacak ve boşa ölmüş de olacak yavrular bazen cansız yer ama dediğim gibi bazen aldığınız hayvan da ölür bunu onlara detaylıca aciklamalisin yoksa anlamayacaklardir eğer daha da bişey diyorlarsa yapacağım Bir şey Yoktur

F9rkan

Yumurta
Üye
Sorunları eve böcek sokmak değil öldürmek canlı canlı vermek sorun oluyomus hayvana yazılmış felan
ailen vegan falanmı? Ayrıca onlara tıpkı bizim gibi yaşamaları için bu protein kaynağına ihtiyaçları olduğu gibi birşey söyleyip açıkladınmı?sonuçta eve böcek geldiği zaman terlikle eziyor veya zehirliyoruz?

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Ucuz olmayan ama çipli ve yasal bir şekilde UROMASTYX besleyebilirsin.

Abdullah09

Yumurta
Üye
ailen vegan falanmı? Ayrıca onlara tıpkı bizim gibi yaşamaları için bu protein kaynağına ihtiyaçları olduğu gibi birşey söyleyip açıkladınmı?sonuçta eve böcek geldiği zaman terlikle eziyor veya zehirliyoruz?
Her şekilde açıkladım bizimkiler eve girenide oldurmuyo herkesin ailesi korkar bizimkiler alıp atıyor balkondan ikna edemedim uğraştım ama

Abdullah09

Yumurta
Üye
Ucuz olmayan ama çipli ve yasal bir şekilde UROMASTYX besleyebilirsin.
Aşırı pahalı sadece Hayvan 15 bin ışık teraryum ısıtıcı felan 20yi bulur

AliAltın

Yumurta
Üye
Hocam canlı yem olmadan yaşayacak canlı bulman çok zor ama eyerki aileni canlı yeme ikna ederseniz leopar gecko yada African fat-tailed gecko ve crested gecko besleye bilirsin