Ant Store Turkey güvenli mi?

wigerid

Yumurta
Üye
Ant store Türkiye'den 110 liralık bir alışveriş yaptım ama ne kadar mesaj atsam da bana kargo takip kodu iletilmiyor her seferinde "dışardayım, yoldayım, akşam bakayım" gibi şeyler söyleyip sonrasında geri dönülmüyor, siteye baktığımda ise siparişim 6 gündür kargoya verilmedi. Anlamadım, içimden bir ses dolandırılıyorum diyor. Hayırlısı, ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emre52ege52

Pupa
Üye
Ant store turkey güvenirlik açısından üst düzeyde emin misiniz ant store olduğundan site adı atar mısınız

Emir123

Majör Karınca
Üye
Kargo süresi değişiyor elinde stok yoksa yenisini yapıyor, şuana kadar 5 bin tl lik alışveriş yapmışımdır. Benimkilerde geçen haftadan beri verilmedi fakat nedeni elinde pleksi gibi malzeme bitmiştir veya acil bir durum oluşmuştur endişe etmene gerek yok, bu hafta verir kargoya

wigerid

Yumurta
Üye
Kargo süresi değişiyor elinde stok yoksa yenisini yapıyor, şuana kadar 5 bin tl lik alışveriş yapmışımdır. Benimkilerde geçen haftadan beri verilmedi fakat nedeni elinde pleksi gibi malzeme bitmiştir veya acil bir durum oluşmuştur endişe etmene gerek yok, bu hafta verir kargoya
Tamam teşekkürler biraz daha iyi hissettim para iadesi isteyecektim vazgeçtim. bu arada en fazla ne kadar sürer sizce söyleyebilir misiniz?

dharma

Yumurta
Üye
Tamam teşekkürler biraz daha iyi hissettim para iadesi isteyecektim vazgeçtim. bu arada en fazla ne kadar sürer sizce söyleyebilir misiniz?
merhaba hocam,daha alışveriş yapalı bir ay olmadı,her soruma whatsapp üzerinden cevapta verdi,ürün elimede sorunsu ulaştı.alışveriş yapmadan önce araştırdım hiç olumsuz bir yoruma rastlamadım rahat olun derim

Niko990

İşçi Karınca
Üye
Açıkçası ürünlerini hiç haz etmediğim bir site, daha önceki alışverişimde autworldün havalandırmasının yarısı yoktu onun dışında autword 3 parça halinde geldi ben birleştirdim ürünü. Fiyat uygun fakat ürünlerine çok özen göstermediklerini düşünüyorum.

Emir123

Majör Karınca
Üye
merhaba hocam,daha alışveriş yapalı bir ay olmadı,her soruma whatsapp üzerinden cevapta verdi,ürün elimede sorunsu ulaştı.alışveriş yapmadan önce araştırdım hiç olumsuz bir yoruma rastlamadım rahat olun derim
Dediğim gibi pleksi bitmiş

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230905_201315_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230905_201315_WhatsApp.jpg
    41.7 KB · Görüntüleme: 55

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Açıkçası ürünlerini hiç haz etmediğim bir site, daha önceki alışverişimde autworldün havalandırmasının yarısı yoktu onun dışında autword 3 parça halinde geldi ben birleştirdim ürünü. Fiyat uygun fakat ürünlerine çok özen göstermediklerini düşünüyorum.
Evet, üstelik bu öyle nadir olan bir şey de değil, çok sık karşılaştığım bir durum. Ürünlerin baskısında da sorun söz konusu. Yemlikler, suluklar falan çok işlevsiz. İster pamuk kullanın ister normal su koyun yere koyduğunuz zaman tüm su alttan akıyor. Bir tane bunu yaşamadığım suluk kullanmadım. Hepsi böyle.

wigerid

Yumurta
Üye
Kargom sonunda adresime ulaştı paketi açtım ve sipariş ettiğim test tüpü kapaklarından bazıları hatalı geldi ve parasını ödediğim halde pleksi hortumun biri gelmedi 2 tane sipariş ettim 1 tane geldi birdaha burdan alış veriş yapmicam tavsiye etmiyorum. (Kargo geldiğinde videolu bir şekilde kargoyu açtım her türlü kanıt elimde var)

dharma

Yumurta
Üye
Kargom sonunda adresime ulaştı paketi açtım ve sipariş ettiğim test tüpü kapaklarından bazıları hatalı geldi ve parasını ödediğim halde pleksi hortumun biri gelmedi 2 tane sipariş ettim 1 tane geldi birdaha burdan alış veriş yapmicam tavsiye etmiyorum
hocam bende iki hortum aldım,tek geldi zannediyordum fakat hortumları birbirine kelepçelemiş iki taneymiş acaba oyle olabilir mi sizde de

wigerid

Yumurta
Üye
hocam bende iki hortum aldım,tek geldi zannediyordum fakat hortumları birbirine kelepçelemiş iki taneymiş acaba oyle olabilir mi sizde de
Yanlış alarmmis kusuruma bakmayın ben bi an telaş ettim 2 tane 50 cm yerine 100 cm yollamışlar ben 50 cm sanmistim

Emir123

Majör Karınca
Üye
Kargom sonunda adresime ulaştı paketi açtım ve sipariş ettiğim test tüpü kapaklarından bazıları hatalı geldi ve parasını ödediğim halde pleksi hortumun biri gelmedi 2 tane sipariş ettim 1 tane geldi birdaha burdan alış veriş yapmicam tavsiye etmiyorum. (Kargo geldiğinde videolu bir şekilde kargoyu açtım her türlü kanıt elimde var)
Benimkide geldi bugün herşey her zamanki gibi mükemmel.

Eren16ıw

Yumurta
Üye
Abi eminmisin bende siparişi vermek istiyorum ama güvenilir mi

HanN0oa

Yumurta
Üye
Merhaba,ne olur ne olmaz bence bir de underground ant sitesinde bakmanızı tavsiye ediyorum 1 hafta önce 1000 tllik alişveriş yaptım hepsi elime ulaştı 1 tanede sırf merakımdan koloni aldım kusursuz geldi diğer her şey güzel ve adresimi dalgınlığıma ili yazmayı unutmuşum direkt geri döndüler çok nazik bir insan tavsiye ediyorum.
Not: hafta sonu sipariş verir iseniz daha hızlı ulaşır elinize çünkü hafta sonu kuryeler çalışmıyor.

Caisssa

Yumurta
Üye
merhaba, uzun bir süre antstore kullandım fakat 3d baskılarının artık düzgün olmadığını düşünüyprum pek çok ürün hatalı geliyor daha önce pek çok kez sorun yaşadım aldığım kolonide aldıktan 1 hafta içerisinde neredeyse hepsi ölmüştü hiçbir sebeb yokken artık maalesef üzülerek söylemek isterimki antstore dan alışveriş yapmıyprum ürünlerini tekrardan düzeltip güncelleyene kadar maalesefki, önerebileceğim underground ant ve özel 3d printer isteklerim ve ya direk ow çoğaltıcı gibi ürünleri aldığım ve açıkçası antstoredan bildiğimiz ürünlerin sorunları giderilip geliştirilmiş versiyonları(en azından hazır kullanmayı düzeltmeye çalışmış) karıncamizmir.store gerçekten çok yardımcı oldu bana pek çok sorunumda özellikle ow leri harikadır.