Anlamadığım bi kaç şey

RealWest19

Yumurta
Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben bu karınca işini 2 aydır felan araştırıyorum ve ağustos ta kraliçe bulabilirsiniz yazıyo bir çok karınca türünde ve şuan ağustos un 22 si aramaya çıksam bulabilir miyim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

RealWest19

Yumurta
Üye
Lütfen ağustos un sonu gelmiş karıncamı arıcan demeyin bide 2 ay değil 1 aydır felan araştırıyodum bakmayıda yani beslemeyi de plnlamıyodum

Neco

Yumurta
Üye
Ben bu hafta aphaenogaster ve myrmica kraliçesi buldum

ToxiTkAn

İşçi Karınca
Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben bu karınca işini 2 aydır felan araştırıyorum ve ağustos ta kraliçe bulabilirsiniz yazıyo bir çok karınca türünde ve şuan ağustos un 22 si aramaya çıksam bulabilir miyim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
Şu anda ciddi anlamda büyük uçuşlar olucağını sanmıyorum çok arasanız belki bulabilirsiniz ama eylül aylarına doğru büyük uçuşlar olacak eylülde kesin bulursunuz

RealWest19

Yumurta
Üye
Şu anda ciddi anlamda büyük uçuşlar olucağını sanmıyorum çok arasanız belki bulabilirsiniz ama eylül aylarına doğru büyük uçuşlar olacak eylülde kesin bulursunuz
Teşekkür ederim Eylül'de karınca bulmaya çıkarım cevap verdiğin için çok teşekkürler

AsEtAxT

Larva
Üye
Daha az önce dışarıya yürüyüş yapmak için çıktım ve aphaenogaster, lasius ve myrmica uçuşuna denk geldim yani demek istediğim uçuşlar hâlâ devam ediyor. Daha uçuş zamanları yaklaşan messor,selenopsis, crematogaster gibi yaygın cinsler var yani aramaya devam et daha kışa daba çok var.