Aile izin

KE-EK

Yumurta
Üye
Bir süredir tarantula sevdası başladı. Güzel bir tarantula da buldum (lasiodora) ama ailem izin vermiyor. Ne yapabilirim?

snorlax

Yumurta
Üye
Benzer bir durumu bir süre önce yaşadım ve ben ailemin istediğini yapmaya karar verdim çünkü korkuyorlardı ve annem direkt kaşınmaya başladı. Onlarla güzelce konuşabilir, örnek olarak Karınca Çiftliği'ndeki videoları izletebilir ve sorumluluk sahibi olduğunu da hissettirebilirsin. İzin vermeme sebeplerini bilemem ve ailevi bir durum olduğu için de sormak istemem. Ama durumu kendi içinde tartışıp, sahiplenmemen aile ilişkilerin için daha iyiyse bu hobiyi en azından bir süre için rafa kaldırmanı tavsiye ederim.

KE-EK

Yumurta
Üye
Benzer bir durumu bir süre önce yaşadım ve ben ailemin istediğini yapmaya karar verdim çünkü korkuyorlardı ve annem direkt kaşınmaya başladı. Onlarla güzelce konuşabilir, örnek olarak Karınca Çiftliği'ndeki videoları izletebilir ve sorumluluk sahibi olduğunu da hissettirebilirsin. İzin vermeme sebeplerini bilemem ve ailevi bir durum olduğu için de sormak istemem. Ama durumu kendi içinde tartışıp, sahiplenmemen aile ilişkilerin için daha iyiyse bu hobiyi en azından bir süre için rafa kaldırmanı tavsiye ederim.
Karınca çiftliğim kanalındaki bütün vidoları izlediler ama tek sıkıntı canlı yenmiş (kurt türleri)

snorlax

Yumurta
Üye
Karınca çiftliğim kanalındaki bütün vidoları izlediler ama tek sıkıntı canlı yenmiş (kurt türleri)
Okyanusu geçip derede boğulmuşsun :) halledebileceğini umuyorum. Sonuçta bir kutuda duran, etliye sütlüye karışmayan canlılardır. Bol şans

typhoonates35

Yumurta
Üye
Canlı yem harici beslemek mümkün mü diye bir başlık açarsan daha fazla yardım alacağını düşünüyorum eğer sorun sadece kurtlardansa.

Ufak bir ek olarak kararlı ol sen kararlı olursan bir yerden sonra ailenin direnci kırılabilir. Deneyelim derler şans verebilirler.