Afrika Dev Salyangozu Nereden Alabilirim?

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Selamlar, Afrika Dev Salyangozu bulabileceğim güvenilir bi' site varsa bana söyleyebilir misiniz?

guist

Yumurta
Üye
instagram yada üreten kişilerden alabilirsiniz bide canlı petshopun sitesi var

Son düzenleme:

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Birde altlık olarak ne önerirsiniz? Kağıt havlu kullanabilir miyim? Torf vs kirlenince sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.

xqewz

Yumurta
Üye
Kağıt havlu ile bakacaksan hiç alma dostum torf alman hayvanın esaret altında olmadığını bir nebzede olsa hissettirir.

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Kağıt havlu ile bakacaksan hiç alma dostum torf alman hayvanın esaret altında olmadığını bir nebzede olsa hissettirir.
Tabii kide torf kullanacağım fakat nasıl temizleyebilirim ona kafam takıldı. Teşekkür ederim

xqewz

Yumurta
Üye
Genelde belli bölgeye dışkılıyorlar haftada bir peçeteyle alabilirsin. Kolayca alınabiliyor. 2 ayda bir de ben torfu komple değiştiriyorum o da sana bağlı baktın çok pis değiştirirsin.

Vedad

İşçi Karınca
Üye
Genelde belli bölgeye dışkılıyorlar haftada bir peçeteyle alabilirsin. Kolayca alınabiliyor. 2 ayda bir de ben torfu komple değiştiriyorum o da sana bağlı baktın çok pis değiştirirsin.
Teşekkür ederim
Sahibi İlayda Hanım bir süre gönderim yapamayabilir diye biliyorum maalesef kendisi Maraş'ta deprem bölgesinde oturmakta idi. Bir sorun yine de siz.
Sağolun