Axolotl için filtre ve yanında karides beslemek

KeremD

Yumurta
Üye
Merhaba yakında 6 8 cmlik bir axolotl alıcam. Akvaryumu şimdilik 40 45 litre olacak hangi filtreyi kullanmam mantıklı olur. Şelale filtre düşündüm ama emin değilim ve yanında bakmak için 15 kiraz 15 hayalet karides almayı düşünüyorum. Axoltolın yemesi çok önemli değil tamamını yemediği sürece güzel bir görünüm için istiyorum. Sizin tavsiyeleriniz neler şimdiden teşekkürler.

omerfaruk_

İşçi Karınca
Üye
Merhaba yakında 6 8 cmlik bir axolotl alıcam. Akvaryumu şimdilik 40 45 litre olacak hangi filtreyi kullanmam mantıklı olur. Şelale filtre düşündüm ama emin değilim ve yanında bakmak için 15 kiraz 15 hayalet karides almayı düşünüyorum. Axoltolın yemesi çok önemli değil tamamını yemediği sürece güzel bir görünüm için istiyorum. Sizin tavsiyeleriniz neler şimdiden teşekkürler.
Karidesler ile beraber bakmanızı tavsiye etmem. Karidesleri sürekli kovalar canlılar boşuna stres olur. Filtre olarak dış filtre en iyisidir.

yumumimi

Yumurta
Üye
Axolotl dipte gezer, karidesler de dipte gezer. Karidesler için bu filmin sonu iyi bitmez :) Bu işte en kârlı Axolotl olur.