Zıplayan örümceğim yemek yemiyor yardım

exxper

Yumurta
Üye
Philaeus chrysops türü örümceğin yemek yemiyor abdomeni çok küçüldü ne yapmalıyım /:

0959kedi

Yumurta
Üye
Ömürleri 6 ay ile 1 yıl arası gibi bir süre. Sizdeki yetişkin, kırmızı renk neredeyse hep erkeklerde oluyor o yüzden erkek diye düşünüyorum. Erkeklerin ömrü dişilerden daha kısa, yetişkinse zaten ömrünün son aşamasında. Belki ölmek üzere olduğu için olabilir veya başka bir sebebi de olabilir. Hayvan ne kadar süredir sizde?

exxper

Yumurta
Üye
Ömürleri 6 ay ile 1 yıl arası gibi bir süre. Sizdeki yetişkin, kırmızı renk neredeyse hep erkeklerde oluyor o yüzden erkek diye düşünüyorum. Erkeklerin ömrü dişilerden daha kısa, yetişkinse zaten ömrünün son aşamasında. Belki ölmek üzere olduğu için olabilir veya başka bir sebebi de olabilir. Hayvan ne kadar süredir sizde?
Bir hafta önce buldum

exxper

Yumurta
Üye
Şu an sinek yedi ve ağların arasında örümcek yumurtası buldum ama bir tane bir tane top pembemsi çekemedim içini deldiğim kütüğün içinde ben örümceklerin birden fazla yumurtladığını biliyodum neden böyle oldu(sinekleri kendim yetiştiriyorum sonradan okuyup dışardaki sinekleri almayın genelde paraziti oluyolar)

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Doğaya salmaniz daha yararlı olur. Üredikten sonra zaten fazla bır ömrü olmayacak.

0959kedi

Yumurta
Üye
Bazen doğadan alınan(WC, Wild Captured) zıplayan örümcekler verdiğiniz yemeği geç kabul edebiliyor veya hiç kabul etmiyor. Doğaya salsanız daha iyi olur. Zıplayan örümcek beslemek istiyorsanız Captive Bred almanız daha iyi.