Yumurta eklemesi

Nazmiefe

Pupa
Üye
Doğada bulduğum büyük bir koloni den 2 tane pupa evresinde yumurta dızladım hiç rahatsız etmeden taşı yerine oturttum biliyorum doğaya zararlı. Eve gelip yumurtlama yan kraliçeme ve yumurtası olan kraliçeme verdim ama verirken çok az sulandığıno fark ettim pupanın sorun varmı sizce. Birde kabul ederlermi? Yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aynı türler. O konuda sorun yok.

MCS

Larva
Üye
Kabul etmeyip yeme ihtimali var

MCS

Larva
Üye
kraliçeleri belki strese sokabilir ama büyük bir problem yaratacağını sanmıyorum. Daha bilgili arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur ben amatörüm bu hobide ama burada okuduklarım kadar yorumum bu şekilde

Nazmiefe

Pupa
Üye
kraliçeleri belki strese sokabilir ama büyük bir problem yaratacağını sanmıyorum. Daha bilgili arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur ben amatörüm bu hobide ama burada okuduklarım kadar yorumum bu şekilde
Teşekkürler yanıtın için.

Bora

Larva
Üye
Türlerinin aynı olduğuna emin olman öncelikle çok önemli hem türleri hem cinsleri aynı olmalı ama yinede kraliçe kabul etmeyebilir o birazda kraliçeye bağlı Yani ———— iyi Hobiler 🙂

Ares

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Üye
kraliçe kabul edebilir ayni türse , değilse de yer zaten miss gibi kardeşim protein
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kraliçe kabul edebilir ayni türse , değilse de yer zaten miss gibi kardeşim protein
bidaha yapma ama böyle yumurta fln alma

Yetkin

Nanitik
Üye
Türlerinin aynı olduğuna emin olman öncelikle çok önemli hem türleri hem cinsleri aynı olmalı ama yinede kraliçe kabul etmeyebilir o birazda kraliçeye bağlı Yani ———— iyi Hobiler 🙂
türü aynı olan şeylerin cinside aynı olur bir üst basamakta olduğu için