Yılan satın almak istiyorum

Abdullah09

Yumurta
Üye
Arkadaşlar çok büyümeyen(Max 2metre) insanlara karşı zararsız. Bakımı çok zor olmayan bir yılan satın almak istiyorum bütçem 5bin civarında nereden alabileceğimi ve nasıl,ne kadar alanda bakabileceğimi anlatırsanız sevinirim

rcy

Yumurta
Üye
Mısır yılanı yada ball piyonu olabilir Facebook gruplarına bakabilirsiniz ikiside yasal değildir.

Davut

Yumurta
Üye
Arkadaşlar çok büyümeyen(Max 2metre) insanlara karşı zararsız. Bakımı çok zor olmayan bir yılan satın almak istiyorum bütçem 5bin civarında nereden alabileceğimi ve nasıl,ne kadar alanda bakabileceğimi anlatırsanız sevinirim
Facebook gruplarındanalın bence ve yasal değiller ama kim bilecek :)

Davut

Yumurta
Üye
Cezası çok varmıdır ve donmuş fareyle beslenirlermi birde yaşam alanının ne kadar büyük olması lazım
Donmuş fare huyuna göre değişyor bildiğime göre cezası var ama dediğim gibi kim bilecek
Yaşam alanını bilmiyorum başkası cevaplasın

rcy

Yumurta
Üye
Dönmüş fare ile besleyibilirsiniz alan yetişkin mısır yılanı için 60 40 40 olabilir ball için 100 40 40 olabilir

Abdullah09

Yumurta
Üye
Dönmüş fare ile besleyibilirsiniz alan yetişkin mısır yılanı için 60 40 40 olabilir ball için 100 40 40 olabilir
Donmuş fare huyuna göre değişyor bildiğime göre cezası var ama dediğim gibi kim bilecek
Yaşam alanını bilmiyorum başkası cevaplasın
Donmuş fare biraz ailevi olarak sorun oluyorda tavuk göğsudur ciğerdir böyle şeylerle beleyebilirmiyim

Abdullah09

Yumurta
Üye
Hareketliymis gibi gösterip vermeden öncede eti ısitirsam kabul edermi

Baranbra

Yumurta
Üye
Arkadaşlar bende yılan almak istiyorum boyu 30 50 cm olsun max küçük bir şey hangisi olabilir ve nerden alabilirim

Caisssa

Yumurta
Üye
Türkiyede bulunuyormu yada üreticisi varmıdır bilmiyorum ama hognose sahiplenmeyi düşünebilirsiniz yada onun gibi cüce yılanlar, bu hobiye girmeden önce ciddi bir bilgi birikimi gerekiyor ve ciddi bir özveri ne olursa olsun zehirli hayvanlar ve ciddi sorunlara yol açabilirler veya siz ona zarar verebilirsiniz, gruplarda ve reptula forumunda yılan sahiplendiren bulunmakta göz atabilirsiniz.