Yılan Hobisine Giriş

efetrhan

Pupa
Üye
yılan hobisine başlamayı düşünüyorum ball piton sahiplenmek istiyorum fakat nerden tedarik edebilirim pek bi bilgiye ulaşamadım. kimlerle iletişime geçebilirim aydınlatabilir misiniz??

enesxx

Yumurta
Üye
Öncelikle s*r****n pazarında var ama corn snake bence daha iyi boyu hem kısa sakın sizbilirsiniz

Niko990

İşçi Karınca
Üye
Öncelikle s*r****n pazarında var ama corn snake bence daha iyi boyu hem kısa sakın sizbilirsiniz
Sürüngen pazarı güvenli değildir çok fazla dolandırıcı bulunmakta. Hastalıklı canlıları satışa sunan çok kişi var onun için canlı almadan önce detaylı video ve fotoğraf isteyiniz.

enesxx

Yumurta
Üye
Sürüngen pazarı güvenli değildir çok fazla dolandırıcı bulunmakta. Hastalıklı canlıları satışa sunan çok kişi var onun için canlı almadan önce detaylı video ve fotoğraf isteyiniz.
Elle almayı kast ediyorum

MADOFF

Yumurta
Üye
Konu neredeyse 1 sene önce açılmış
Arkadaş da 1-2 grup bulduğunu oradan iletişime geçeceğini belirtmiş
1 senelik konuya cevap yazmak gereksiz diye düşünüyorum

aatom_karinca

Pupa
Üye
yılan hobisine başlamayı düşünüyorum ball piton sahiplenmek istiyorum fakat nerden tedarik edebilirim pek bi bilgiye ulaşamadım. kimlerle iletişime geçebilirim aydınlatabilir misiniz??
Sürüngen pazarı var fakat ne kadar güvenli bilemiyorum. Onun haricinde dilersen özelden uzun süredir takip ettiğim bir Facebook hesabını bırakabilirim.