Yeniyim yardımm

Korul_ahmet

Yumurta
Üye
Isıtıcı ped nasıl birşey nerden bulabilirim tüp temizliği nasıl yapicam Kırklarelinde ne zaman uçuşlar başlar

Azoreal

Larva
Üye
images.jpeg
Isıtıcı ped yukarıdaki gibidir ve bunları aliexpressten bulabilirsin tabi biraz pahalıya patlar onun dışında ben trendyoldan almıştım ya da bazı petshoplarda da bulabilirsin
Tüp temizliğine gelince şahsen ben sıcak suyun içinde beklettikten sonra küçük bi dış fırçasını içine sokup temizliyorum ya da barbekü çubuğunun ucuna bi sünger ya da peçete tutturarak da temizleyebilirsin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Isıtıcı ped nasıl birşey nerden bulabilirim tüp temizliği nasıl yapicam Kırklarelinde ne zaman uçuşlar başlar
Uçuşlar hakkında kesin şu zaman başlar diyemeyiz fakat havaların ısınmaya başladığı martın sonuna doğru başlama olasılığı yüksektir

bulutsensei

Nanitik
Üye
ısıtıcı pedleri aliexpress gibi sitelerden tedarik edebilirsin. yurtdışında muhtemelen daha uygun olacaktır. tüp temizliği için transfer yapabilirsin farklı bir tüpe ve ardından boş tüpü temizleyebilirsin.