Yenilere öneriler !

vseirae

Yumurta
Üye
Arkadaşlar benim gibi birçok insan olduğunu varsayarak böyle bir konu açma eyleminde bulundum.Karıncalara ilgi göstermek ve beslemek istiyorum.Bunu nasıl ve hangi yollardan doğru şekilde yapabilirim ? Sıfırdan başlayarak güzel bir sistem kurarak beslemek ve öğrenmek daha sonrasına öğretmek istiyorum.Bunun için fikri,önerisi olan varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Erenc

Yumurta
Üye
Youtube’da bir çok bilgi var Karınca
Çiftliğim kanalına girip yeni başlayanlar serisini izleyebilirsin detaylı baya. Forumda da var yeni başlayanlar için rehberler. :)

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Aslında temel için bilmeniz gereken her şey Karınca Çiftliğim youtube kanalında videolu olarak anlatıldı defalarca. Bana sorarsanız öncelikle oradaki rehber videolarını izleyin. Forumdaki rehber konularına da göz atarsınız bir yandan. Eğer buna rağmen aklınıza takılan bir şey olursa foruma konu açarak bize danışabilirsiniz.

Ünal

Larva
Üye
Arkadaşlar benim gibi birçok insan olduğunu varsayarak böyle bir konu açma eyleminde bulundum.Karıncalara ilgi göstermek ve beslemek istiyorum.Bunu nasıl ve hangi yollardan doğru şekilde yapabilirim ? Sıfırdan başlayarak güzel bir sistem kurarak beslemek ve öğrenmek daha sonrasına öğretmek istiyorum.Bunun için fikri,önerisi olan varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.
Önce Lille bı kraliçe bulup tüpe koymalsin 0 bilgin varsa biraz video izlemelisin satinda ala bilirsin ama pek mantıklı deil

semijcalk

Yumurta
Üye
Karınca Çiftliğim kanalından bilgiler alıp başlıya bilirsiniz bulduğunuz kraliçelerle de tecrübe edinmiş olursunuz.