Yeni kraliçem geldi

Mertefe

Yumurta
Üye
Yeni kraliçem geldi biraz halsiz gözüküyor acaba şekerli su versemmi az bir miktarda

Ekli dosyalar

• IMG_20220126_162157.jpg
    IMG_20220126_162157.jpg
    34.8 KB · Görüntüleme: 54

hasany

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Rehberkolik
Üye
Forumumuzda canlı satışı tamamen yasaktır. Satıcı önerisi istemek buna dahildir. Satış içerikli yanıtlar ya da konular açmamaya özen gösterelim. Konuyu açan kişiye değildir bu uyarı.

Alper

Pupa
Üye
Hadi hayırlı olsun. Sanırım kargoyla geldi, bu yüzden biraz hırpalanmış gibi duruyor. Streste olması kaçınılmaz. Karanlığa bırak ve bir süre rahatsız etme derim

Mertefe

Yumurta
Üye
Hadi hayırlı olsun. Sanırım kargoyla geldi, bu yüzden biraz hırpalanmış gibi duruyor. Streste olması kaçınılmaz. Karanlığa bırak ve bir süre rahatsız etme derim
evet Alper'inde dediği gibi kargodan gelen canlıları doğru koşullarda bi süre kendi hallerine bırakmak lazım bikaç gün bekle bence
Öyle yapıcam çok az bir miktarda şekerli su verdim güzelce tüketti birkaç gün ellemicem kendi halinde takılsın 3 4 gün sonra bakicam gelişmeleri paylaşırım 🙂

bulutsensei

Nanitik
Üye
arkadaşa katılıyorum, kargo yüzünden hırpalanıp stres yapmış olabilir. biraz kendi haline bırakmanı tavsiye ederim. yumurtası var mı çok?

Mertefe

Yumurta
Üye
arkadaşa katılıyorum, kargo yüzünden hırpalanıp stres yapmış olabilir. biraz kendi haline bırakmanı tavsiye ederim. yumurtası var mı çok?
Biri Yumurtalı geldi ama diğer kraliçe yolda yemiş büyük ihtimal stresten dolayı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu kraliçemde bir sıkıntı yok ama diğeri için sormuştum bir bacağı kırık ve yumurtalarını yemiş ama sıkıntı olacağını sanmıyorum

KayraZiyaMazlum

Yumurta
Üye
Öyle yapıcam çok az bir miktarda şekerli su verdim güzelce tüketti birkaç gün ellemicem kendi halinde takılsın 3 4 gün sonra bakicam gelişmeleri paylaşırım 🙂
Keşke kendin doğada bulup alsaydın 2 sinden 1 i zaten yumurtasını yemiş diğeri de yorgun umarım sağlıklı olurlar

Mertefe

Yumurta
Üye
Keşke kendin doğada bulup alsaydın 2 sinden 1 i zaten yumurtasını yemiş diğeri de yorgun umarım sağlıklı olurlar
Normalde ben beklicektim ama çok sabırsız bir abim var o yüzden illa alalım dedi bende kıramadım zaten canlı satış konusunu hiç sevmiyorum bende

KayraZiyaMazlum

Yumurta
Üye
Mart ayı gelince bütün hobiyle ilgilenen arkadaşlarımız mutlu olacak (çok fazla kraliçe almayıp satışını yapmayanlar)
Haklısın satışı doğru bulmuyorum keşke sahiplendirme ya da hiç satılmasa o hayvanlar zaten yolda stresten yumurtalarını yiyiyor veya sakatlanıyorlar.

Mertefe

Yumurta
Üye
Haklısın satışı doğru bulmuyorum keşke sahiplendirme ya da hiç satılmasa o hayvanlar zaten yolda stresten yumurtalarını yiyiyor veya sakatlanıyorlar.
Evet bide uçuş zamanlarında tek seferde 20 30 tane alanlar var onlara sesleniyorum Max alacaginiz 5 tane olsun

emrgkgz03

Yumurta
Üye
Yeni kraliçem geldi biraz halsiz gözüküyor acaba şekerli su versemmi az bir miktarda
Bana da kargo ile göndermişlerdi ayın şekilde hırpalanmıştı. 1 hafta kadar kendi halinde bırakın toparlarlar. Çok rahatsız etmemeye, titreşim yapmamaya çalışın.