İnceleniyor Yeni Konu Oluşturulması için Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RtRodi

Yumurta
Üye
Teknoloji, donanım ve oyunlarla ilgili bir konu açılması çoğu insanı bir araya toplayabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Sametoğuz

Yumurta
Üye
Forumun adı Karınca çiftliğim oldu diye başka konu hakkında konuşmak yasak mıdır ?
Yasak diye birşey söylemedim ama hobi ile ilgilendiğimiz bi alan burayada teknoloji girerse iyi olacağını düşünmüyorum admin fln değilim isteseler getirirler zaten
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

forumlarda genelde forumun genel konusu dışında farklı bir bölüm açılabilir bu isimle bu hobiyle olmasına gerek yok bence
Saygı duyarım

ÖmerAstam

Larva
Üye
Knk adı üstünde karınca çiftliğim ama illa istiyorsan diğer kısmında paylaşabilirsin
Forum içerisindeki hitap şeklimize dikkat edelim lütfen , karşı taraf veya kişilerin rahatsız olacağı kelimeleri kullanmamaya özen gösterelim.

Forumun adı Karınca çiftliğim oldu diye başka konu hakkında konuşmak yasak mıdır ?
Forum içerisinde diğer bölümünden ilgili paylaşımlar yapılabiliyor.
Yapılan teknolojik , oyun alanından olan paylaşımlar Karınca ve egzotik canlıları kapsayan konular olursa daha ilgi çekecektir.

RtRodi

Yumurta
Üye
Forum içerisindeki hitap şeklimize dikkat edelim lütfen , karşı taraf veya kişilerin rahatsız olacağı kelimeleri kullanmamaya özen gösterelim.

Forum içerisinde diğer bölümünden ilgili paylaşımlar yapılabiliyor.
Yapılan teknolojik , oyun alanından olan paylaşımlar Karınca ve egzotik canlıları kapsayan konular olursa daha ilgi çekecektir.
Cevap ve yardım için teşekkürler, bir sorum daha olacaktı ben bazen sık sık bu konu hakkında konu açabiliyorum açtığım konuların sıklığı spam olarak algılanır mı acaba ?

ÖmerAstam

Larva
Üye
Cevap ve yardım için teşekkürler, bir sorum daha olacaktı ben bazen sık sık bu konu hakkında konu açabiliyorum açtığım konuların sıklığı spam olarak algılanır mı acaba ?