Yeni dönem moderatör alımları hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EminPolat

Seviye 1
Üye
Merhaba ben Emin POLAT. 19 yaşında öğrenmeye hevesli bir gencim, Atatürk Üniversitesi'nde kimya bölümü okuyorum. Hayvanları çok seviyorum. Kendi yaptığım kuluçka makinem bile var. Ben kendime güveniyorum... değerlendirmeye değer olduğumu düşünüyorum

Hüseyinburak

Seviye 1
Üye
Selam ben Hüseyin Burak 17 yaşındayım Denizliliyim Denizli Erbakır fen lisesinde okuyorum Eklembacaklılar Sürüngenler hakkında bilgi sahibiyim kod yazma becerim vardır beni moderatör olarak alırsanız sevinirim

Elman

Seviye 1
Üye
İlk önce merhabalar. Kendim Azerbaycanlı olduğum için bazı türkçe kelimeleri yanlış yazarsam özür dilerim. Hayvan ve böcekler konusunda yalan konuşmanın lüzumu yok. Sürüngen ve eklembacaklılar hakkında pek bildiğim konu vardır. Yalnız bununla bitirmeden hala araştırmalars devam ediyorum. Kendim üniversite okuyorum önümüze gelen yıl bitiriyorum. Hobi olarak fazla edinmesem bile kendim örümcek, karınca, salyangoz besliyorum.
Sevgilerle Elman Ab********ov

syrcb

Seviye 1
Üye
Merhaba,
Adım Şiyar 26 yaşındayım 7 yıldır özel bir şirkette mobil teknik uzmanlık yapmaktayım hayvanlara olan ilgim son zamanlarda arttı.YouTube üzerinden açtığınız linki gördüm heyecanla başvurmak istedim.Günlük bilgisayar başında müsaitlik sürem 9 saattir konuları erken kavrayan birisiyim bilgisayarlar içli dışlıyımdır.Hayvanlarla ilgili soruları araştırıp doğru bilgiye ulaşıp o bilgileri kavramak isterim.Biraz meraklı bir kişiliğim vardır :)
Birden bire aklıma bir şey takılırsa araştırmayı severim.Ekibinizde olmayı kendimi kanıtlamayı çok isterim benim için büyük bir fırsat olacaktır.
Foruma katılan bütün arkadaşlarıma başarılar diler,
sizlerede kolaylıklar dilerim her şey gönlünüzce olsun :)

Necdetterzioglu1

Seviye 1
Üye
Arkadaşlar selamlar.

"X" kategorisinde tecrübeli, zamanı olan moderatör adayları aranmaktadır. Hali hazırda aynı şekilde ekibe dahil olmuş @Kraussei @Mantis_ @el4nce "Genel forum" moderatörlüğüne terfi etmiş bulunmaktadırlar.

Lütfen özelden bu konuyla ilgili mesaj atmayınız.

Adaylar kendileri hakkında bilgi vererek bu başlık altında tanıtımlarını yapabilirler.
Selam adım Necdet Terzioğlu 19 yaşında üniversite öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum uzun zamandır sürüngenler ve semenderler le ilgileniyorum ve bakıyorum sürüngen kategorisinde moderator adayıyım iyi günler :)

ADORA

Seviye 1
Üye
Merhaba
Adım Atahan 20 yaşındayım egzotik hayvanlara ilgim var fakat bilgim çok fazla yok fazla sunucuda adminlik yaptığımı için gerekli kararlara vermede hakim olduğumu düşünüyorum ayrıca mount and blade warband taleworlds turnuva işlerinden dolayı fazla zaman geçirdiğim için forum kullanmaya hakimin ayrıca bu moderatörlük istememin sebebi de elektirik elektronik bölümü okuduğum için sizin öğretebileceğiniz kodlama bilgileri de öğrenmek istiyorum. Ayrıca 2yıldan fazladır twich aracılığı ile seni takip ediyorum 11 aydır aboneyim bu yüzden sizi iyi tanıdığımda söyleye bilirim.

Mamba

Seviye 1
Üye
Merhabalar. Ben Atatürk üniversitesinde Veteriner Hekimlik okuyorum.5. sınıfım .
Yardımcı olabilirsem herhangi bir konuda sevinirim.:)

Stresesokmayalım

Seviye 1
Üye
Arkadaşlar selamlar.

"X" kategorisinde tecrübeli, zamanı olan moderatör adayları aranmaktadır. Hali hazırda aynı şekilde ekibe dahil olmuş @Kraussei @Mantis_ @el4nce "Genel forum" moderatörlüğüne terfi etmiş bulunmaktadırlar.

Adaylar kendileri hakkında bilgi vererek bu başlık altında tanıtımlarını yapabilirler.
Ben efe. 17 yaşındayım. Senin ilk yaklaşık 4 yıl önce attığın videolarla hobiye ufak tefek giriş yaptım. Lgs vs derken de ara vermek zorunda kaldım. Sonra KÇ videosu bildirimi geldi senin Döndüğünü duyunca bende başladım. Durum bundan ibaret zaman ayirabilecegimi düşünüyorum.

YiğitBaşaran

Seviye 1
Üye
Arkadaşlar selamlar.

Öncelikle bütün abilerime ablalarıma kardeşlerime merhaba
Yaşım 22
Canlı bakmak hobiden öte benim için sahiplendiğim canlıyı kolay kolay veremem kimseye
Hobiye ilk kanarya üretimi ile başladım 1 sene kanarya ürettikten sonra bana göre olmadığına karar verdim ardından 4 sene özel mutasyon muhabbet kuşu sultan papağanı forpus papağanı üretimi ile uğraştım ama şu aralar hobi bitme seviyesine geldi maliyetler sebebi ile
1 senedir akvaryum hobisi ile yoğun uğraşmaktayım dutch style bir high tech akvaryumum bulunmkakta bunların haricimde sürüngen hobisine başlayalı daha sadece 6 ay oldu ilk önce yasal aft ile giriştim sonra fire skink ve en son olarak agamayıda edinebildim ucu bucağı olmayan hobiler benim için bunlar hergün yeni bişey öğreniyorum yakımda bioactive teraryum olayına gircem
Daha papağanlarımdan bahsetmedim onlar ayrı bi hikaye çocuk gibiler benim için
Bunların dışında şu anda 782 aboneli hayvanlarla alakalı bi youtube kanalım var insanların sorularını cevaplayım dilim döndüğünce rehberler çekmeye çalılıyorum
Forumda da belli kurallar ve saygı sevgi çerçevesi içinde yardımda bulunmak isterim

Vyen

Seviye 1
Üye
Merhaba.🤗
Adım Helin, 25 yaşındayım. Hobi olarak forumun konseptine dair somut bir şeylere sahip olmasam da 4,5 yıldır "Karınca Çiftliğim" ve "Elraenn" takipçisiyim.
2010-2012 yılları arasında dönemin sanatçıları olan "Grup Hepsi" için açılmış en popüler forumda co-administratörlüğe kadar yükseldim. Devamında yine o dönemde "YetkinForum" üzerinden kurulmuş pek çok forumda moderatörlük ve administratörlük yaptım. Tabii o zamanlar MSN zamanlarıydı, ikisi benzer zamanlarda kocaman ve güzel bir devri kapattılar.
Günümüze gelecek olursak, 4 yıldır Steam platformu üzerinde Black Squad topluluk moderatörlüğü yapmaktayım. Bu süreçte pek çok turnuva yönettim ancak turnuva defterini tamamen kapattım.
Kısacası, deneyimim kadar kalbim de bu gönüllülük işinde.🤗
"Radyo, Televizyon ve Sinema" bölümünden bu bahar döneminde mezun oldum. Uyanık olduğum bütün süreç boyunca bilgisayar başında aktifim.
Sizlere ve diğer aday arkadaşlara kucak dolusu sevgiler.🐧

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...