Yeni bir Mantisim var!

RogueKangroo

Yumurta
Üye
Elime daha yeni geçen bu mantis teraryumunu yaptım. Çok aniden geldiğinden dolayı yemi yok ama un kurdu almayı planlıyorum. Deri değiştirmede ise; en son evrede internetten gördüğüme göre. Verebileceğiniz tavsiyeler varsa çok mutlu olurum

Topirak

Majör Karınca
Üye
Un kurdu morio kurdu vede dubia iş görür

Mantis_

Asker Karınca
Ekip
Deneyimli Hobici
Üye
Elime daha yeni geçen bu mantis teraryumunu yaptım. Çok aniden geldiğinden dolayı yemi yok ama un kurdu almayı planlıyorum. Deri değiştirmede ise; en son evrede internetten gördüğüme göre. Verebileceğiniz tavsiyeler varsa çok mutlu olurum
Fotoğrafını atarsan hangi evrede olduğu anlaşılır. Boyuna uygun her canlı yem beslemen için uygundur.

RogueKangroo

Yumurta
Üye
Fotoğrafını atarsan hangi evrede olduğu anlaşılır. Boyuna uygun her canlı yem beslemen için uygun
İnternetten baktığıma göre en son evresi bu ve galiba kraliçe ama şöyle bi sorunu var her gün bir tane orta boy un kurdu veriyodum son 2 gündür hiçbir şey yemiyo ve çok durgunlaştı

Mantis_

Asker Karınca
Ekip
Deneyimli Hobici
Üye
İnternetten baktığıma göre en son evresi bu ve galiba kraliçe ama şöyle bi sorunu var her gün bir tane orta boy un kurdu veriyodum son 2 gündür hiçbir şey yemiyo ve çok durgunlaştı
Kraliçe mi 🤨 Her gün beslenmek bir süreden sonra canlıda iştahsızlığa yol açar o normal bir şey. Bir kaç günde veya haftada bir beslemeni tavsiye ederim.