Yeni arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vazonax

Pupa
Üye
Merhabalar su siralar tugkan abinin kanala tekrar video atmasiyla hobiye birçok kişi katılmaya basladi yeni arkadaşlarınızın biraz acelecilgi birazda heycani e haliyle sag ustteki arama tuşunun varligindan haberdar olmamalarindanda sebepli olarak direk foruma dalıp ayni konuları aciyorlar bunu önlemek ve yeni arkadaşlara da kolaylik saglamak amaçlı kayıt kısmında veya forum ana sayfasında büyük görülebilir bir kısma yeni başladım neler yapmalıyım gibisinden bir rehber atılsa çok iyi olur diye düşünüyorum ve yanlış hatırlamıyorsam eski forumda vardı

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Bununla ilgil defalarca öneri, uyarı paylaşıldı. Yine de aşılamadı şu sorun. 😃 Biraz daha zamana ihtiyacımız var sanırım forum olarak.

Vazonax

Pupa
Üye
Bununla ilgil defalarca öneri, uyarı paylaşıldı. Yine de aşılamadı şu sorun. 😃 Biraz daha zamana ihtiyacımız var sanırım forum olarak.
Tekrar yazdiysam kusura bakmayin özellikle eski önerilere baktım gözümden kaçmış sanırım neyse şöyle bir söz vardı duruma uygun sanırım Et-tekraru ahsen, velev kane yüz seksen :)

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Tekrar yazdiysam kusura bakmayin özellikle eski önerilere baktım gözümden kaçmış sanırım neyse şöyle bir söz vardı duruma uygun sanırım Et-tekraru ahsen, velev kane yüz seksen :)
Öneriler kısmında aynı konuları açmanın sorun olacağını sanmıyorum. Üzerinden biraz zaman geçince tekrar gündeme geliyor yeni konu ile. İyi bile oluyor aslında. 🙂

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
hocam evet kraliçe karınca üzerine tonlarca konu var, tabi ki içinde benim konum da var fakat ben yeni katılıp bu konuyu açtığımda forumda sayılı konu vardı. bu sorun illa ki aşılır.

Neixtro

Yumurta
Üye
Kanka bu durumu önlemenin bir durumu yok yaa. Yıllardır var olan forumlarda bile aynı konulardan binlerce açılıyor.

DGHN

Yumurta
Üye
İnsanımız tembel, arama kısmına yazıp denemeye üşeniyorlar. Direk üye olur olmaz laps diye konu açmak daha kolaylarına geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...