yavru kargalar

Bakraes

Yumurta
Üye
Selamlar dostlar,2-3 gün önce yuvalarından düşmüş 2 yavru karga bulduk.Annesi bir türlü alamadı yavruları.Biz de bir kafese koyup sıkıştırılmış kurt,kuş yemi ve bir kap su verdik fakat yemediler.Annelerine bağırıyorlar sürelli annesi de sadece ağaçtan bakıyor ve ötüyor hiçbir şey yapmıyor.Kargalardan anlayan birileri varsa nasıl bakacağımıza genel olarak değinebilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

3461Can6134

Yumurta
Üye
Haşlanmış yumurta verebilirsin dostum severek yiyeceklerdir yem kabul etmezlerse gagasını hafif bir şekilde ayırarak verebilirsin

Hasancık

Yumurta
Üye
Selamlar dostlar,2-3 gün önce yuvalarından düşmüş 2 yavru karga bulduk.Annesi bir türlü alamadı yavruları.Biz de bir kafese koyup sıkıştırılmış kurt,kuş yemi ve bir kap su verdik fakat yemediler.Annelerine bağırıyorlar sürelli annesi de sadece ağaçtan bakıyor ve ötüyor hiçbir şey yapmıyor.Kargalardan anlayan birileri varsa nasıl bakacağımıza genel olarak değinebilir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bende böyle bir durum yaşadım kedi mamasını sıcak su ile birleştirip mama suyunu çekene kadar bekleyin mama yumuşadığında çay kaşığı ile besleyebilirsin benim karga seve seve yiyordu