Yardım tüp

Sefaa

Yumurta
Üye
Merhabalar bundan karınca için olurmu

:D bakkalda içinde şeker vardı 1tl

Ekli dosyalar

• 20220130_143542.jpg
    20220130_143542.jpg
    35.5 KB · Görüntüleme: 54

Taylan

Yumurta
Üye
Pek yararlı değil ama olur diyebiliriz:) en yakında test tüpü edinirsen geçici süreliğine kullanabilirsin. Test tüpü edinene kadar şırınga içinde de bakabilirsin

UhutOkcusu

Pupa
Üye
Pek yararlı değil ama olur diyebiliriz:) en yakında test tüpü edinirsen geçici süreliğine kullanabilirsin. Test tüpü edinene kadar şırınga içinde de bakabilirsin
Ama büyük şırınga, ben standart şırıngada bakmak istemiştim ilk kraliceme kaçtı 😂 ve çok dar bir alan oluştu onun için

Taylan

Yumurta
Üye
Ne kadar büyük bir cinse bakarsan bak toprak altında emin ol çok çok daha dar alanlarda yaşıyorlar kraliçeler işçi çıkana kadar bu yüzden düzgün hazırlanmış 5 lik bir enjektör dahi mükemmel bir yuva ortamı oluşturur.

deimosdevil

Larva
Üye
Merhabalar bundan karınca için olurmu

:D bakkalda içinde şeker vardı 1tl

İyi günler, sonuçta cam malzeme daha sağlıklı ve temizlemesi kolay ama bu ürüne ulaşamıyorsanız elinizdeki malzemeleri de gerekli sterilizasyon işlemleri sonrasında kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Hatta Youtube da denk geldiğim bir videoyu paylaşayım, videodaki kişi şeffaf pipet kullanarak cam deney tüpü yerine kraliçe için bir konak hazırlıyor.