Yağmurun Etkisi

mirzabedii

Yumurta
Üye
yağmurun kraliçe bulmadaki etkisi nedir? sonrası mi daha iyi öncesi mi

mirzabedii

Yumurta
Üye
İkiside zaten yağmur sonrasında ortaya çıkan bir şey olduğu için iki farklı olay olarak düşünmemek lazım
hangisini artan nem ve toprağın yumuşaması için sormadım yağmurun öncesi mi sonrası mi daha iyi diye sordum zira artan nem ve toprağın yumuşamasını sevip sevmediklerini yazmamışsin

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
hangisini artan nem ve toprağın yumuşaması için sormadım yağmur öncesi mi sonrası mi daha iyi diye sordum zira artan nem ve toprağın yumuşamasını sevip sevmediklerini yazmamışsin
Sevip sevmemeleriyle alakalı bir durum değil bu dostum. Nem artarsa toprak yumuşak olur ve uçuş yapıp daha kolay bir şekilde kazabilirler. Yağmur öncesinde de uçuş olur, sonrasında da. Tabi buna rüzgar faktörü de giriyor(uçarken savrulmamak için). Yağmur sonrasında daha çok bulabilirsin ama şuanda bulman zor çünkü sezon bitti diyebilirim. Tek tük messor belki bulabilirsin o kadar.

mirzabedii

Yumurta
Üye
Sevip sevmemeleriyle alakalı bir durum değil bu dostum. Nem artarsa toprak yumuşak olur ve uçuş yapıp daha kolay bir şekilde kazabilirler. Yağmur öncesinde de uçuş olur, sonrasında da. Tabi buna rüzgar faktörü de giriyor(uçarken savrulmamak için). Yağmur sonrasında daha çok bulabilirsin ama şuanda bulman zor çünkü sezon bitti diyebilirim. Tek tük messor belki bulabilirsin o kadar.
sevmeyi hoşlanmak anlamında kullanmamıştım, anlamadın teşekkürler

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
sevmeyi hoşlanmak anlamında kullanmamıştım, anlamadın teşekkürler
Dostum ne ima etmek istediğini açıkça yaz o zaman. Sevmek yaziyorsan ne anlamamı bekliyorsun? Mesela "sevip sevmeme"bin tam manası nedir?

Son düzenleme: