Uyguna formicarium alabileceğim bir site önerebilir misiniz

1hygge0

Yumurta
Üye
Çok heyecanlıyım bugün uçuştan kraliçe buldum ve heyecana kapılıp pahalıya formicarium almak istemiyorum. Önerdiğiniz güvenilir bir satıcı var mı? Çok teşekkür ederim şimdiden.

BeyDiesT

Nanitik
Üye
dostum benim önerim şuanlık formicaryum çok erken tüpte ilk başta çoğalt işçilerin çıksın sora geçersin zaten bu süreç uzun bir süreç ama illede formikaryum diyorsanda onun yerine ytong taşından yapabilirsin hem daha ucuza mal olur hem istediğin gibi şekil verirsin yuvaya outworld olarakda küçük bir saklama kabından hayal gücünle güzel birşeyler yapabilirsin ama sana karıncam sitesini öneririm illede alıcam diyorsan.Birde elinde olan kraliçe hakkında bilgi öğrenip eğerki canlı yemin yoksa canlı yem yada ek proteinler hakkında bilgi almanı öneririm forumda var bu bilgiler

İyi Hobiler 🐜🐜

Teodora

Yumurta
Üye
Hocam undergroundantworld ve antstoreturkeyden formikaryum aldım bir sorun çıkmadı fiyat olarak hangisi daha uygun bilmiyorum arkadaşın önerdiği siteyle hepsini karşılaştırıp sana uygun olanı alabilirsin.

Bu arada ytong ile böyle karışık odacıklar vs. yapabilirsin göze daha güzel geliyor bence. Tabi bir tık yoruyor ve dikkatli olmak gerekiyor kırmamak için. Deneye deneye güzel şeyler yapabilirsin.

WhatsApp Image 2022-12-28 at 19.15.13 (1).jpegWhatsApp Image 2022-12-28 at 19.15.13.jpeg

1hygge0

Yumurta
Üye
Çok çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz.