Un kurtlarımı ailemden nasıl saklarım?

Muhammet18

Pupa
Üye
Merhaba arkadaşlar un kurdu almam lazım ancak hala almadım çünkü ailemden saklamak istiyorum ve bu konuda fikre ihtiyacım var. Ailemden nasıl saklayabilirim?

Abdullah09

Yumurta
Üye
Merhaba arkadaşlar un kurdu almam lazım ancak hala almadım çünkü ailemden saklamak istiyorum ve bu konuda fikre ihtiyacım var. Ailemden nasıl saklayabilirim?
Aynı sorunu bende yaşıyorum kömürlük gibi bir yerin varsa orda siyah bir kutuda saklayabilirsin veya evinizin yakınında bir tanıdığınin komurlugu olur aklıma başka bir şey gelmiyor

Adamınbiri

Yumurta
Üye
Ben ailemden izinsiz un kurdu almıştım pek fazla kızmadılar belki sana da kızmazlar eğer saklaycaksan arkadaşın dediği gibi kömürlük gibi yerlere saklamak

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Bir kavanozda bile rahatlıkla bakabilirsin kavanozu istediğin herhangi bir yere saklayabilirsin.

Yunusemree

Yumurta
Üye
Aga ben yoğurt kutusunda melodika kutusunda saklıyorum böyle kitaplık arkası boşluklar felan olabilir aklıma başka bişey gelmiyor.

mk01

Yumurta
Üye
İçi gözükmicek bir kutuya koy ve evde kendi odanda kimsenin dokunmadığı bir yere koy örnek yatak altı kıyafet dolabı