Un kurdu üretimi

Mikkatiew

Yumurta
Üye
Dışardan almak istemiyorum. Unu bir kavanoza koyup güneşte bekleteceğim sizce un kurdu üretebilir miyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emir123

Majör Karınca
Üye
Dışardan almak istemiyorum. Unu bir kavanoza koyup güneşte bekleteceğim sizce un kurdu üretebilir miyim?
un kurdu unlu kavonozda oluşmuyor, oluşan kurtlar başka bir kurt, 500 tanesi 35 tl veya damızlık tanesi 1 tl kolayca üretim yapabilirsiniz

Mikkatiew

Yumurta
Üye
2-3 işçiyi doyurur belki
doyurması değil sıkıntı zaten messor kolonim var sadece protein ihtiyaclarını karşılamam lazım bir sitede protein sıvısı buldum o işe yararmı mesela ama sadece messorlar için değil diğer böcekle beslenen türler içinde geçerli

Chaprix

Pupa
Üye
doyurması değil sıkıntı zaten messor kolonim var sadece protein ihtiyaclarını karşılamam lazım bir sitede protein sıvısı buldum o işe yararmı mesela ama sadece messorlar için değil diğer böcekle beslenen türler içinde geçerli
hocam bu hobi için maalesef canlı yem şart. karıncaları ne kadar doğada gibi hissettirirseniz o kadar çok verim alırsınız.

Emir123

Majör Karınca
Üye
o sıvının içinde ne olduğu belli değil ve çokta işe yaramıyor kullandım, canlı yem edinmeniz şart, messorlar hasatçı diye canlı yem almıyor değil, diğer karıncalar kadar canlı yem yerler 10tl ye 100 tane alabilirsiniz ankara canlı yem'den

mk01

Yumurta
Üye
Ben un kurdunu trendyoldan aldım ordan da un kurdu alışverisi yapabilirsiniz

Umudu

Pupa
Üye
Peki izmir içi nerden alabilirim uygun fiyata biliyormusunuz
Ben yıllar önce ilk un kurdumu malawi akvaryum dan almıştım. Bornovadaki mağazasında satıyorlardı, hala satıyorlar mı bilmiyorum. Aldığım ilk ve son un kurduydu, yıllarca ürediler :)

Mikkatiew

Yumurta
Üye
Un kurdu fiyatı önemli olmuyor zaten kargo parası ürünün 5 katı :/