Un Kurdu İçin Yeterli Alan Ne kadar?

Pixel

Yumurta
Üye
Merhaba Arkadaşlar 200 Tane Micro Un Kurdu sipariş ettim ve bunun için böyle bi yer hazırladım. uygumudur ayriten havuç dilimi verdim 2 günde 1 mi vermeliyim Yanıtlarınızı Bekliyorum.

.83799e06-d819-4825-975e-2d55a1b3109b.jpgdf0d2b47-0613-4e7e-8ce2-492dd524c8ff.jpg

EmirGulmen

Yumurta
Üye
üzerlerini öyle kapatmana gerek yok tırmanamıyorlar zaten yataklığı biraz daha fazla koyarsan daha rahat ederler beslenme konusunda patates önerebilirim çok seviyorlar attıktan sonra bi kaç gün bekleyip alabilirsin

Pixel

Yumurta
Üye
üzerlerini öyle kapatmana gerek yok tırmanamıyorlar zaten yataklığı biraz daha fazla koyarsan daha rahat ederler beslenme konusunda patates önerebilirim çok seviyorlar attıktan sonra bi kaç gün bekleyip alabilirsin
Havuç Verdim Ama pek Yanaşmadılar. (Peteğin üstüne koydum ama az yanıyor)

mert220

Yumurta
Üye
patates daha faydalı 2 gunde bır atarsan ıyı olur verdıgın patatesın hepsını bıtıremezlersede 2 gun sonra patatesı al havucuda eksık etme. Alanları yeterli.

Metacıcocuk

Yumurta
Üye
patates daha faydalı 2 gunde bır atarsan ıyı olur verdıgın patatesın hepsını bıtıremezlersede 2 gun sonra patatesı al havucuda eksık etme. Alanları yeterli.
Benim yataklıkta hep patades kalıyor hiç almıyorum küf vs yapmıyor 6 senedir böcekler ölürse sağdece değişim yapıyorum ☺️

EmirGulmen

Yumurta
Üye

Metacıcocuk

Yumurta
Üye
yataklık için ne kullanıyorsun
Yataklık denilen meteryal bir çok unun bir araya getirilerek oluşturulmuş olan canlı yem ana besini olarak kabul edilmiş bir besindir başlıca bu yataklık türevlerini saymak gerekirse

-toz bebek maması
-kaba kepek
-mısır unu
- mix karışım ( kahve rengi her unun birleşimi ile hazırlanan karışım)
Genelde kulanılan yataklık türler ise başlıca şunlardır
-mısır un
-kaba kepek
-mix karışım ( nadir olarak)

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
Merhaba Arkadaşlar 200 Tane Micro Un Kurdu sipariş ettim ve bunun için böyle bi yer hazırladım. uygumudur ayriten havuç dilimi verdim 2 günde 1 mi vermeliyim Yanıtlarınızı Bekliyorum.

.Ekli dosyayı görüntüle 404Ekli dosyayı görüntüle 405
hocam çok geniş bir alana ihtiyacın yok, üstünü kapatmak konusunu bilemem ama havuç veya patates atabilirsin. bazı arkadaşlar iki günde bir attıklarını söylediklerini gördüm. çürümesin diye 2 günde bir değiştiriyormuş. belki işine yarar. :)