Un Kurdu Hobi İçin Zorunlu Mu?

Bora

Yumurta
Üye
İstanbul Ataköy + Kartepe Sapanca ( Balaban )
Merhabalar ben hobiye birkaç Konu önce bahsetiğim gibi yeni başladım ve Kraliçe karınca Yakalayınca Un kurdu veya Morio kurdu gibi canlı yemler zorunlumu mesela bazılarının kıyma verdiğini bile duydum özelliklede dışarıdaki böceklerin İlaçlı olma ihtimalinden sonra Saçma bir şekilde de olsa ben bile kıyma gibi etlere eğilim gösterdim

tarikkapakli

Yumurta
Üye
Un kurdu zorunlu değil ama kraliçeyi yakaladığın zaman yemeğe ihtiyaç duymuyor, ilk işçi çıkana kadar yemek verme.

el4nce

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Merhabalar ben hobiye birkaç Konu önce bahsetiğim gibi yeni başladım ve Kraliçe karınca Yakalayınca Un kurdu veya Morio kurdu gibi canlı yemler zorunlumu mesela bazılarının kıyma verdiğini bile duydum özelliklede dışarıdaki böceklerin İlaçlı olma ihtimalinden sonra Saçma bir şekilde de olsa ben bile kıyma gibi etlere eğilim gösterdim
Un kurdu ve Morio kurdu tabiiki de zorunlu değildir. :) Farklı protein kaynaklarından faydalanabilirsin. Yeni bir hobici olduğun için bazı böcekleri dondurma yönteminden bahsetmeyeceğim. Eğer merak ediyorsan konularımı inceleyebilirsin. Kısacası yumurta beyazı, yumurta sarısı, kıyma, et verebileceğin protein kaynakları arasındadır. Keyifli hobiler. :)

Kimliksiz

Yumurta
Üye
Yazın sivrisinekleri ve sinekleri verebilirsiniz. Protein açısından yararı olur. Ama kendiniz öldürüp verin önceden ölmüş bir sinekte parazit bulunabilir. Tuğkan abinin bir videosunda duymuştum. :)

DGHN

Yumurta
Üye
Zorunlu diye bir şey yok ama yem çeşitliliği lazım