Uçuş-Ankara

Kremants

Yumurta
Üye
Ankara'da uçuş başladım kaç gündür yürüyorum yağmurdan önce sonra ama yoklar geçen sene bulduğum yollarda veya ilk defa baktığım yerlerde hiç yoklar bulan varmı Altındağ dayım ve yoklar normal karınca bile yok geçen sadce bir kaç tane tetra birkaç tane de lasius gördüm o kadar işçi olarak

hacimustafa

Yumurta
Üye
Ankara'da uçuş başladım kaç gündür yürüyorum yağmurdan önce sonra ama yoklar geçen sene bulduğum yollarda veya ilk defa baktığım yerlerde hiç yoklar bulan varmı Altındağ dayım ve yoklar normal karınca bile yok geçen sadce bir kaç tane tetra birkaç tane de lasius gördüm o kadar işçi olarak
Yenimahhalede yaşıyorum her geçen gün uçuş var Atatürk orman çiftliğinin sinirlarina yakınım oranın katkısı olabilir onun dışında tetra ve laisus cinslerininde sürüler halinde dolaşıyorlar .bu gün 4 tane kanatlı prenses 7 tane prens buldum .

DanqeR

Larva
Üye
Bu gün iç anadoludaki çoğu yerde bayağı uçuş oldu malesef ben geç kaldım sadece 1 tane kanatlı prenses ve prens buldum :C

Kutay

Nanitik
Üye
Ben Ankara batıkentte oturuyorum bugün okuldan yürürken adım başı prenses ve prens vardı neredeyse her yerde ölü veya sağlıklı veya çiftleşme aşamasında olan prensesler vardı hatta bugün yürürken bir tanesi suratıma çarptı uçarken o kadar fazlalardı yani sen düşün :)

Kremants

Yumurta
Üye
Bizim burda karınca bile yok daha cilidiricam