tüpteki şeyler

EnesErmet

Yumurta
Üye
tetra kraliçem 1,5 haftadır tüpünde birbirine yapışık ekmek kırıntısı gibi şeyler barındırıyor birkaç yumurta büyüklüğünde olan bu topak nedir yumurta değil gibi, çöp desem herhangibir besin takviyesi yapmadım hiçbirşey vermedim hayvana nedir bu ve ne zaman yumurtlar tahmini

Ünal

Larva
Üye
Yumurtadir foto at yumurtalar ilk başta genelde öyle olur

EnesErmet

Yumurta
Üye
Yumurtadir foto at yumurtalar ilk başta genelde öyle olur
az once coveri actim ufaktan fotograf cekmek icin nemli alandan uzakta duruyodu karinca actigim gibi kosusturmaya basladi ve o yumurta gibi dedigim seyler agziyla alip nemsiz alana dogru kosusturdu tupun icinde

semijcalk

Yumurta
Üye
az once coveri actim ufaktan fotograf cekmek icin nemli alandan uzakta duruyodu karinca actigim gibi kosusturmaya basladi ve o yumurta gibi dedigim seyler agziyla alip nemsiz alana dogru kosusturdu tupun icinde
Atabilirseniz fotoğraf atarmısınız. Böyle yorumla cevaplamak aşırı zor.

ömerr

Pupa
Üye
Dostum muhtemelen yumurtadır onlar kraliçe yumurtaları bir arada topluyor ve yapışık olabiliyorlar. Zaten tetralar ilk yumurtladıklarında yumurtaları küçük olur.

semijcalk

Yumurta
Üye
Dostum muhtemelen yumurtadır onlar kraliçe yumurtaları bir arada topluyor ve yapışık olabiliyorlar. Zaten tetralar ilk yumurtladıklarında yumurtaları küçük olur.
Emin değilim ama yinede fotoğraf atması gerekir sanırım.