Tüp alışverişi

mys23

Yumurta
Üye
Nerabalar önceki sene hobiye başlamıştım ozaman karıncam.com dan 3tane 16×160 test tüpü almıştım şimdi ikisi parçalandı atmak zorunda kaldım bitanesininde ucu kırıldı silikonla felan hallettim şimdi bayadır nereden ucuza alabilirim diye düşünüyordum bir site buldum maddi durumum çok yok ama burası ucuza geldiği için burayı düşünüyorum 20aded 16×160 test tüpü 68 lira ben Elazığ'da yaşıyorum 40 gibi bir kargo ücreti var beni çok zorlicak fiyatı ama diyer yerler mantıksız geldi siz neler düşünüyorsunuz yada Elazığ'da yaşayıpta satılan yerleri bilenler varsa paylaşa bilirmi acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-31-00-50-03-232_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-31-00-50-03-232_com.android.chrome.jpg
    24.3 KB · Görüntüleme: 19

EArslan

Minör
Üye
Google kimya yazarak en yakın konumlara sorabilirsin. Kırtasiyelerde sorabilirsin.

Bu siteden daha önce alışveriş yapmadım ama forumdan alışveriş yapan bir kaç kişi güvenilir diyorlardı.

avare

Larva
Üye
blabmarket oldukça güvenilir ve en uygun fiyatı olan sitedir, tavsiye ederim.

Yunusemree

Larva
Üye
Nerabalar önceki sene hobiye başlamıştım ozaman karıncam.com dan 3tane 16×160 test tüpü almıştım şimdi ikisi parçalandı atmak zorunda kaldım bitanesininde ucu kırıldı silikonla felan hallettim şimdi bayadır nereden ucuza alabilirim diye düşünüyordum bir site buldum maddi durumum çok yok ama burası ucuza geldiği için burayı düşünüyorum 20aded 16×160 test tüpü 68 lira ben Elazığ'da yaşıyorum 40 gibi bir kargo ücreti var beni çok zorlicak fiyatı ama diyer yerler mantıksız geldi siz neler düşünüyorsunuz yada Elazığ'da yaşayıpta satılan yerleri bilenler varsa paylaşa bilirmi acaba
antsturkeydede var ucuza hatta tupayla geliyo

punk

Larva
Üye
dun antstoreturkeyden siparisim geldi
10 adet 16x160 mm test tupu 50 tl ve kargo ile birlikte toplamda 90 tl ye mal oldu. daha uygun ise ordan siparis verebilirsin

Son düzenleme:

xqewz

Larva
Üye
En yakın medikalcide bulabilirsin